جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

فرماندار تنگستان گفت: برای نوسازی و بهسازی شبکه آبرسانی روستاهای تنگستان ۱.۵ میلیارد ریال اختصاص یافته که برآورد سرمایه گذاری آن حدود ۷.۵ میلیارد ریال است.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرگزاری تسنیم از تنگستان، عادل دهدشتی بعدازظهر امروز در آئین افتتاح زمین ورزشی چمن مصنوعی و بوستان روستایی روستای اشکالی تنگستان اظهار داشت: زمین ورزشی چمن مصنوعی فوتبال و بوستان روستایی روستای اشکالی از محل اعتبارات دهیاری و همچنین مصوبات کمیته برنامه ریزی شهرستان تنگستان تامین شده است.

وی با بیان اینکه برای احداث زمین چمن و بوستایی روستایی اشکالی 310 میلیون هزینه شده گفت: از این میزان اعتبار 110 میلیون تومان آن از محل مشارکت دهیاری از محل اعتبارات ارزش افزوده و آلایندگی و200 میلیون تومان آن از محل اعتبارات بنیاد مسکن است .

فرماندار تنگستان تصریح کرد : نوسازی شبکه آب روستای از اولویت‌ برنامه‌های امسال است به همین منظور نیز اعتباری افزون بر 1.5 میلیارد ریال برای آن در نظر گرفته شده است و با برآورده 7.5 میلیارد ریالی نوسازی شبکه روستایی در سال آیند انجام می‌شود

دهدشتی خاطرنشان کرد :برای دیوار کشی مدرسه روستای اشکالی 80 میلیون تومان در کمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب شده است .

وی افزود:درخصوص طرح تجمیع روستاهای محمود احمدی در دستور کار است انتظار داریم اجرایی شود.

در ادامه زمین ورزشی چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای منصوری جنوبی با اعتباری افزون بر 200 میلیون تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group