شنبه 18 مرداد 1399 | Saturday 8 August 2020

سرپرست اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: کودکان باید حدود و حقوق خود را به‌خوبی بشناسند و برای رسیدن به قله‌های بلند موفقیت با دنیای پیرامون خود به‌درستی آشنا شوند. 

به گزارش دیارجنوب، فرماندار بوشهر در این آئین ضمن تبریک هفته ملی کودک مبلغ یک میلیون تومان به ۱۰نفر از کودکان برنده مسابقه دراین جشن اهداکرد.

عباس جمشیدی در خصوص معرفی استان بوشهر بیان داشت: استان بوشهر استانی استراتژیک، تاریخی ودارای ظرفیت های خدادادی مختلفی می باشد و یکی از ویژگی های کم نظیر استان ما ایستادگی درمقابل دشمنان است.

جمشیدی اضافه کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در دوران های مختلفی،این استان مورد تهاجم استکبار بویژه انگلستان قرارگرفته ودر هر دوره ای حمله هایی وارد شده ولی همواره این استان با مجاهدت هایی که مردم ازخودشان نشان دادند، درمقابل دشمن بدرستی مقاومت کرد.

وی ازجمله رشادت های و مجاهدت های مردم غیور به سردار شهید رییسعلی دلواری اشاره کرد و گفت: با مجاهدت هایی که انجام دادند امروز در دنیا آثارمقاومت ایشان همواره لرزه براندام دشمن انداخته است.
جمشیدی اضافه کرد: بعد از جنگ تحمیلی هم می توان به رشادت ها و دلاورمردی های سردار شهید نادرمهدوی در مبارزه مستقیم با آمریکا اشاره نمود که به شهادت رسیدند.
وی بیان داشت: در۲۲دی ماه سال ۹۴ نیروهای آمریکایی به خاک ما تجاوز کردند که تفنگدارانشان توسط سپاه پاسداران منطقه دوم دریایی بوشهردستگیرشدند و با سرافکندگی تسلیم نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شدند واین نشان از توانمندی های استان بوشهر می باشد.

فرماندار بوشهر تصریح کرد: در حوزه انرژی حدود ۶۰درصد گازطبیعی کشور دراستان بوشهر تولید می شود و۹۳درصد ازصادرات نفت کشور از استان بوشهر صادرمیگردد و تنها نیروگاه هسته ای کشور درهمین شهرستان بوشهر می باشد.

وی هدف از بیان این موضوعات را اشاره به ظرفیت های بسیار استان بوشهر دانست که شما بعنوان کسانیکه آینده کشور بدستتان خواهد بود در این مسیر تحصیل کنید و این ظرفیت ها که بخشی به مرحله عملیاتی درآمده وبخشی از آن باقی مانده، امید است بدستان شما عملیاتی واجرایی گردد.

شایان ذکر است دراین آیین ازکودکان برتر مدال آور تحت پوشش بهزیستی استان در زمینه های علمی،فرهنگی ،ورزشی ومربیانشان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش ایرنا علیرضاحاجیونی در آئین گرامیداشت هفته ملی کودک افزود: اگر خواستار آینده‌ای بهتر برای کشور هستیم، باید بهترین‌ها را برای کودکان جامعه به‌عنوان آینده‌سازان فردای کشور رقم بزنیم.
وی تاکید کرد: کودکان امروز آینده‌سازان فردای کشور هستند، پس حق دارند بهترین و مناسب‌ترین شرایط را برای رشد و بالندگی خود ببینند.
سرپرست اداره کل بهزیستی استان بوشهر گفت: دولتمردان باید تلاش کنند کودکانی شاد، پرامید و خلاق تربیت کنند تا شاهد بازتاب تاثیر مثبت این تغییرات در آینده‌ کشور باشیم.

فرماندار بوشهر گفت: کودکان سرمایه‌های این سرزمین هستند و آینده نظام جمهوری اسلامی در دست کودکان امروز است پس باید آنان را برای داشتن جامعه‌ای پیشرفته و مترقی تربیت کرد.
عباس جمشیدی اضافه کرد: این کشور قهرمانان زیادی دارد که برای نظام جمهوری اسلامی از جان خود گذشتند آشنایی کودکان با این قهرمانان و درس‌آموزی از آنان برای پاسداری از مرزهای کشور در مقابل تجاوز دشمن ضروری است.
در این آئین به ۱۰ نفر از کودکان حاضر در سالن از کودکان برتر مدال‌آور زیر پوشش بهزیستی استان در زمینه‌های علمی، فرهنگی، ورزشی و مربیان آنها تقدیر شد./ایرنا

aeene hafte koodak boushehr 1aeene hafte koodak boushehr 1aeene hafte koodak boushehr 1aeene hafte koodak boushehr 1aeene hafte koodak boushehr 1aeene hafte koodak boushehr 1

 

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group