سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 | Tuesday 23 April 2019

مهدی نیکنام گفت: از اداره ورزش وجوانان انتظار میرفت که اگر قرار بود شورا بعنوان همیار ورزشکاران باشد قدم اصلی را خود مسئولان اداره ورزش و جوانان در استان وشهرستان بردارند نه همه بار آن روی دوش شورا باشد.

به گزارش دیارجنوب جلسه شورای شهر برازجان که مقرر بود طبق هماهنگی قبلی با حضور رییس ورزش و جوانان استان برگزار شود بنا به گفته های رییس شورا بدلیل سفر وی به تهران حضور پیدا نکرد و باز هم در جلسه شورا حضور نیافت.
رییس شورای شهر برازجان با اشاره به حاشیه های اخیر در خصوص کمکهای شورا به باشگاههای ورزشی شهر برازجان گفت: متاسفانه کمکی که در حال حاضر اداره ورزش و جوانان به باشگاه ها میکند فقط و فقط در حد کارشناسی بوده و بار ارباب رجوع را از روی شورا کمتر کرده اند.

shora setargan 18

نیکنام تصریح کرد: متاسفانه در حال حاضر تمام زوایا علیه شوراست که کمکهای شورا چشده ولی ما تا کنون ۳۵۰ میلیون تومان به باشگاه های ورزش کمک کرده ایم.
وی با اشاره به نشستی با حضور رییس اداره ورزش و جوانان دشتستان در ساختمان قدیمی شورا تاکید کرد: در این جلسه مقرر شد این اداره به باشگاه های ورزشی کمک کند ولی متاسفانه ٖآنچه شایسته شهرستان هست انجام نداده و جای تعجب دارد که رییس این اداره مدعی است که تمام تعهداتی که در جلسه مطرح شده انجام گرفته است.
وی در ادامه بیان داشت: مسئولین ورزشی که برای ۴۰۰ هزار تومان به شورا نامه مساعدت میفرستند باید پاسخگوی عملکرد خود باشد.

shora setargan 1

رییس شورای اسلامی شهر برازجان با بیان اینکه ورزش برازجان با این همه مدعی ورزش نباید توسری خور باشد اذعان داشت: چرا تیمی که این همه زحمت کشیده و بازیکن جذب کرده حالا که از به جاهای خوبی رسیده برای ادامه راهش باید به مشکل برخورد کند.
وی تصریح کرد: یکروز برای اقای زاهدی که از افتخارات شهرستان است ماجرایی درست میکنند تا اذیت شود یک روز برای هیئت موتور سواری - یک روز بانیان والیبال و امروز هم برای مساعدت های مالی حاشیه میسازند.
وی با بیان اینکه نخبگان مدال اور ما در تمامی رشته های رزمی -دومیدانی -کونگ فو-بوکس-تکواندو و ... هیچ کدام دیده نمیشوند و گفت:مسئولان ورزشی استان و شهرستان حتی برای استقبال از مدال آوران ورزشی هم نمی آیند.

وی تصریح کرد:تاکنون هر باشگاهی به شورای برازجان مراجعه کرده دست خالی از اینجا نرفته است.
نوید متین از اعضاء شورای شهر برازجان گفت: تیم هندبال ستارگان دشتستان چند سالی است به مراحل بعد صعود میکند ولی بدلیل مشکلات مالی نمیتواند ادامه بدهد.
وی تصریح کرد: در حال حاضر با جذب بازیکنانی از دیگر شهرها و بازیکن بزرگی همجون امید سه کناری به مرحله بعدی صعود کرده وباید همگی به کمکش بیاییم تا این تیم بتواند به موفقیت بزرگش که حضور در لیگ برتر هندبال کشور است دست یابد.
نوید متین در ادامه بیان داشت: تیم هندبال ستارگان دشتستان میتواند در مرحله بعدی میزبان مسابقات باشد ولی برای کسب این امتیاز باید شرایط ان فراهم شود.

shora setargan 1


رضا عباسی سر مربی هندبال باشگاه ستارگان دشتستان در خصوص کسب امتیاز میزبانی مسابقات در مرحله دوم گفت: شهرستانهای البرز-یزد و طبس مدارک خود را برای کسب امتیاز میزبانی به فدراسیون هندبال ارسال کرده اند ولی ما امیدواریم با همت شورا و کمکشان بتوانیم به این مهم که سهم بسزایی در کسب نتایج مرحله دوم و به طبع صعود به لیگ برتر هندبال کشور دارد دست یابیم.
مهدی نیکنام با بیان اینکه همت تیم ستارگان دشتستان بسیار ستودنی است ابرازداشت: افرادی هستند که دوست دارند نام برازجان در هیچ جا شنیده نشود و مقام و افتخاری کسب نکند می خواهند نام برازجان را زیر سایه بوشهر ببرند ولی با همتی که شما مسئولین تیم ستارگان دشتستان دارید آینده ای روشن در انتظارتان است.
وی با اشاره به اینکه تا کنون ۳۵۰ میلیون تومان به باشاه های ورزشی کمک کرده ایم گفت: با رای گیری چند تن از اعضاء شورا در جلسه انجام شد مصوب گردید که در صورت کسب میزبانی مسابقات در برازجان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به باشگاه ستارگان دشتستان تخصیص یابد.
رییس شورای اسلامی شهر برازجان گفت: همه درخواستهای باشگاه ها بعد از مصوبه در شورا و سپس فرمانداری به شهرداری ابلاغ شده اند ولی از اداره ورزش وجوانان این انتظار میرفت که اگر قرار است شورا بعنوان همیار ورزشکاران باشد باید قدم اصلی را خود مسئولان اداره ورزش و جوانان استان وشهرستان بردارند نه همه بار آن روی دوش شورا باشد.

(( تصاویر جلسه شورای شهر برازجان ))

shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1

(( برخی اسناد و نامه های کمک شورای شهر برازجان به باشگاه های ورزشی ))

shora setargan 1

shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1shora setargan 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group