شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

سیدجواد رضوی از کشف ۸۰ درصدی جرائم خشن اتفاق افتاده و90 درصدی سرقتها در سالجاری خبرداد.

به گزارش دیارجنوب نشست خبری فرماندهی انتظامی شهرستان دشتستان بمناسبت روز خبرنگار برگزار شد.
فرماندهی نبروی انتظامی دشتستان ضمن تبریک روز خبرنگار اظهارداشت: از سایتها و نشریات که در همه امور تعامل خوبی با ما دارند تقدیر و تشکر میکنم.
وی اضافه کرد: مسئولین سایتها خودشان نظارت را رصد کنند و در تایید آنها مسائل روز جامعه را در نظر بگیرند.
وی تصریح کرد: در انعکاس اهبار شنیده ها در کانال از موثق بودن و معتبر بودن آن اطمینان داشته باشید.
سیدجواد رضوی از ماهش 2درصدی جرائم خشن در دشتستان خبر داد وبیان داشت: در حوزه قتل 40 درصد ْ در بحث سرقت به عنف 25 درصد کاهش داشته ایم.
وی بیان داشت: بیش از ۸۰ درصد جریائم خشن که درسالجاری اتفاق افتاده است کشف شده اند.
وی اصلاح نقاط حادثه خیز در بحث تصادفات برون و درون شهری را از دیگر اقدامات عنوان کرد و گفت: در حوزه تصادفات فوتی 38 درصد و از نظر تعدادمتوفی 32 درصد کاهش داشته ایم.

nashast niro entezami 2

وی تصریح کرد: در مجموع میزان تصادفات درون شهری 43 درصدوبرون شهری 29 درصد کاهش داشته است.
فرماندهی نبروی انتظامی دشتستان استقرار گشت های پنهان و نامحسوس در نقاط آلوده و حساس شهر در کمتر کردن سرقت موثر دانست و گفت: 55 درصد موتورسیکلت های استان بوشهر در دشتستان است که با همه اوصاف 28 درصد نسبت به سال قبل کاهش سرقت موتور سیکلت داشته ایم.
وی تاکیدکرد: در حوزه سرقت خودرو 32 درصد و سرقت قطعات اتومبیل 35 درصد و سرقت اتومبیل 33درصد کاهش داشته ایم که در مجموع نشان از کشف 90 درصدی سرقت های ساجاری دارد.
وی با بیان اینکه در خصوص طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی اقدامات زیادی انجام گرفته است بیان داشت: در حوزه کشفیات مواد مخدر یک محموله 30 کیلویی را بهمراه دیگر محموله ها کشف کردیم که نسبت به سال قبل تا کنون یکنواخت هستیم.
سید جواد رضوی در خصوص احتکار با توجه به وضعیت کنونی نوسانات نرخ ارز گفت: یک مورد کشف انبار با مقادیری کالای مصرفی با حضور تعزیرات کشف شد که اقدام به پلمپ آن کردیم وباز هم پیگیری شناسایی و برخورد با عوامل احتکار خواهیم بود.
وی از افزایش 160درصدی مبارزه با قاچاق کالا در شهرستان خبر داد و بیان داشت: بیش از 80 درصد پرونده های متشکله و دادنامه ها در این حوزه حکم به قطعیت محکومیت صاحب کالا داده است.
وی در ادامه اذعان داشت: بیش از 50 دستگاه خودرو با قیمتهای میلیاردی در دشتستان توقیف شده اند.
وی بیان داشت: آمار خودکشی در دشتستان ۵۵درصد کاهش یافته است که این نشان از تلاش و همت متولیان امر فرهنگ در دشتستان است.
فرماندهی نبروی انتظامی دشتستان در تشریح آمار نزاعهای دسته جمعی و فردی گفت: در بحث نزاع دسته جمعی با توجه به بلوغ فکری و رشد فرهنگی مردم شاهد کاهش 100درصدی آمار خودکشی وکاهش 30 درصدی نزاع های فردی بوده ایم.
در پایان این نشست از خبرنگاران تجلیل بعمل آمد.

nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2nashast niro entezami 2

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group