چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | Wednesday 24 April 2019

بهای هر بشکه نفت خام آمریکا(وست تگزاس اینترمیدییت‏) با یک دلار و هشت سنت کاهش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به 50 دلار و 51 سنت رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،به نقل از خبرگزاری رویترز از نیویورک، در پی آمارهای نه چندان مناسب اقتصادی از چین که از کند شدن رشد اقتصادی چین و در نتیجه آن، گمانه زنی ها برای کاهش تقاضا حکایت دارد، ­بهای نفت خام سبک و شیرین ‏شاخص ‏نیویورک، ‏وست تگزاس ‏‏اینترمیدییت(دابلیو.تی.آی)‏ ‏در پایان روز کاری بازار نفتی نیویورک کاهش یافت.
بهای نفت خام سبک ‏برنت (دریای شمال)‏ که ‏از آن به عنوان ‏یکی از مراجع مهم قیمت گذاری ‏ نفت داد و ستد ‌شده در ‏‏بازارهای بین المللی و پایه ای برای قیمت ‏گذاری دیگر انواع نفت ‏در بازار اروپا ‏استفاده می شود، برای تحویل در ماه مارس با یک دلار و 49 سنت کاهش (دو ممیز چهل و شش صدم درصد) نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به 58 دلار و 99 سنت رسید.
همچنین؛ بهای هر بشکه نفت خام سبک و ‏‏شیرین آمریکا (وست تگزاس اینترمیدییت‏) که بیشتر برای ‏‏قیمت گذاری نفت مصرفی ‏‏آمریکا به کار ‏برده می ‏شود، در پایان معاملات ‏بازار نفتی ‏نیویورک، ‏برای تحویل ‏در ماه فوریه با یک دلار و هشت سنت (دو ممیز نه صدم درصد) کاهش نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین، به 50 دلار و 51 سنت رسید.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group