يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 | Sunday 19 May 2019

برای چهارمین سال متوالی و به میزبانی موسسه پیامبر اعظم(ص) برازجان مسابقه تفسیر قرآن کریم سوره مبارکه واقعه صبح امروز همزمان در سراسر استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب ، خداکرم یزدان پناه مسئول موسسه قرآنی پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: این مسابقه الهی در ۴۳ حوزه استان بوشهر به صورت همزمان و بسیار با شکوه برگزار گردید.

یزدان پناه با اشاره بر اینکه امسال چهارمین سال از برگزاری این مسابقه است اضافه کرد: امسال نسبت به سال گذشته افزایش ۱۰۰درصدی داشته ایم و ۶۵۰۰ نفر نیز در این دوره از مسابقه شرکت کرده اند که این آمار بسیار عالی است و می توان یک افتخار دانست که توسط تعدادی از جوانان انقلابی برگزار می شود.

وی افزود: هدف از این مسابقه انس گرفتن مردم با قرآن کریم است تا با دستورات این کتاب الهی آشنا بشوند

مسئول موسسه قرآنی پیامبر اکرم(ص) هزینه این دوره از مسابقات را این چنین تصریح کرد: این حرکت الهی با کمک خیرین و مردم هرسال برگزار می شود که هزینه امسال نیز بالغ بر ۴۰ میلیون تومان بوده است که در این بین ۱۳ ملیون آن جوایز می باشد.

ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1ghorani mosabeghe 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group