سه شنبه 20 آذر 1397 | Tuesday 11 December 2018

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: چهار بخش جدید چشم‌ پزشکی، ارتوپدی، اعصاب و روان و آی سی یو کودکان در بیمارستان زینبیه خورموج راه اندازی می شود.

سید کمال الدین شهریاری روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیمارستان زینبیه خورموج با 120 تخت فعال یکی از بیمارستان های معین وزارت نفت است که خدمات درمانی تخصصی مناسبی به شهروندان شهرستان دشتی و مناطق مجاور ارائه می دهد.
وی بیان کرد: وزارت نفت 50 میلیارد ریال برای تکمیل بخش های تخصصی بیمارستان زینبیه خورموج اختصاص داده و در صورت نیاز اعتبار تکمیلی نیز تامین می شود.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: به‌ ‌زودی بخش‌های جراحی و زنان بیمارستان اهرم تنگستان نیز راه‌اندازی می شود.
وی با قدردانی از کمکهای وزارت نفت برای تکمیل و توسعه پروژه های عمرانی در 2 شهرستان دشتی و تنگستان افزود: توجه وزارت نفت به رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی در استان بوشهر توسعه و بهبود وضعیت رفاهی و عمرانی استان را به دنبال دارد.
شهریاری تاکید کرد: از ویژگیهای مثبت اعتبارات تخصیصی وزارت نفت پرداخت‌ به موقع اعتبارات مصوب و سرعت بخشی
در اجرای پروژه هاست که با توجه به پیشرفت فیزیکی و ارسال صورت‌ وضعیت پروژه ها از سوی پیمانکاران و دستگاه‌های اجرایی بلافاصله اعتبارات به صورت نقدی پرداخت می‌شود.
وی اضافه کرد: مشاور وزیر نفت از محورهای ارتباطی دولت‌ آباد به زیارت ساحلی، پل ارتباطی بر رودخانه مند کاکی به شیخیان، محور ناصری به شهر شنبه و جاده خورموج به لاور و دشت پلنگ بازدید فنی کرد و بر ضرورت تامین اعتبار برای تکمیل و بهره برداری هر چه سریعتر این طرحها تاکید کرد.
شهرستان دشتی با 86 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group