دوشنبه 5 فروردين 1398 | Monday 25 March 2019

نائب رییس شورای شهر برازجان بمنظور رفع مشکلات حوزه برق شهر با سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش دیارجنوب نائب رییس شورای شهر برازجان در این نشست در خصوص مشکلات خاموشی شهربرازجان در تابستان و جلوگیری از آن در تابستان آینده را درخواست کرد که تمیمی سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر قول مساعد داد تمام تلاش خودرابرای رفع آن در تابستان آینده بکار خواهد بست ولی مردم باید همکاری بیشتری در مدیریت مصرف خود داشته باشند و آنرا بهینه کنند.
تمیمی درمورد خاموشی های سال گذشته ابرازداشت: تاکنون مبلغ یک میلیارد تومان بدهی ما به مردم استان بخاطرسوختن وسایل برقی درخاموشی های سال گذشته است که تعهد داریم درصورت تامین اعتبارپرداخت نماییم وتمام تلاش خودرابکارخواهیم بست که درتابستان آینده خاموشی نداشته و یا آنرا به حداقل برسانیم.
ازد یگر درخواستهای محراب بنافی در این دیدار گلایه مندی مردم از ضعیف بودن ولتاژبرق درتابستان وبازسازی سیم هاو تیرهای برق در بافت های فرسوده مناطق مختلف شهر بود که قول مساعد دادند این مشکل با هزینه پیش بینی شده برطرف خواهد شد.
نائب رییس شورای شهر برازجان در این نشست در خصوص روشنایی معابرو بهبود وضعیت آن صحبتهایی را مطرح کرد و خواستار آن شد که باتوجه به اهمیت این موضوع ورضایت مندی مردم سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت در هر نقطه ازشهر با تمام امکانات درخدمت مردم عزیز هستیم که مشکلات روشنایی معابر را برطرف کنیم.

benafi tamimi

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group