پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

فرماندار دشتستان به مناسبت هفته دولت پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش دیارجنوب متن این پیام بشرح زیر است:
به نام خداوند بخشنده و مهربان

دولت به عنوان قوه مجریه در کشور ما نهادی است که در فرایندی دموکراتیک و با رأی مردم، فرصت خدمتگزاری به آنها را پیدا می‌کند. آنگاه که مقصود مدیران یک دولت تلاش در تأمین مطالبات مردم و پاسخ به اعتماد آنها باشد، استفاده صحیح از فرصت‌ها و توانایی‌های مادی و انسانی به نحوی که پایداری خدمات و منافع دراز مدت مردم و کشور در آن لحاظ شود، ضروری خواهد بود. در چنین رویکردی، تلاش دولت و اقدامات و برنامه‌ریزی های آن اگر با تدریج و تامل همراه شود، اما با گذشت سالیان به هدر رفت سرمایه‌های ملی منجر نخواهد شد و خدمت دوراندیشانه به رضایتمندی پایدار مردم ختم می شود. دولت تدبیر و امید با اتکا بر عقلانیت و تدبیر و با پشتیبانی مردم فهیم کشورمان همچون گذشته خواهد توانست که از گذرگاه های سخت و بحران ها به سلامت عبور کند تا منشأ خدمات پایدار و ماندگار برای مردم شریف و توسعه ی ایران سرفراز باشد.
هفته دولت که با یاد دو خدمتگزار راستین ملت، شهیدان رجایی و باهنر همراه است، مجالی است برای آنکه از همه کارکنان تلاشگری که در دستگاههای دولتی، نهادهای انقلابی و عمومی به مردم عزیز دشتستان خدمت می کنند صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم.
اینجانب هفته دولت را به ایشان تبریک می گویم و تقارن این هفته با دهه امامت و ولایت را برای توفیق دولت اعتدال در خدمت رسانی به مردم به فال نیک می‌گیرم. بهروزی همگان از ایزد منان خواستارم.

ارسلان زارع
فرماندار دشتستان

piam dolat

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group