چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

 رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دشتستان در پیامی روز اصناف را به اصناف و بازاریان شهرستان دشتستان تبریک گفت.

به گزارش دیارجنوب شهسوار قایدی گفت: اصناف در تمامی مراحل انقلاب همراه با اقشار مختلف مردم سختی‌های مسیر توسعه را پیموده و با تداوم حضور خود همواره موجب موفقیت‌های بیشماری در کشور بوده‌اند.
وی اضافه کرد: بدون شک نقش بی بدیل اصناف بر کسی پوشیده نیست، این تشکل مردمی در همه ادوار بوده ونقش موثر و تأثیرگذاری درشهرستان دشتستان داشته و دارد.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دشتستان با بیان اینکه اصناف به عنوان بزرگ‌ترین بخش اقتصادی شهر فعالیت می‌کند اذعان داشت: با یک برنامه ریزی اصولی و مدون، از پتانسیل عظیم آن می‌توان برای بهبود فضای کسب و کار و اشتغال شهرها استفاده بهینه نمود.
وی گفت: اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نام‌گذاری شده و این نام‌گذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است.
شهسوار قائدی بیان داشت: روز اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.
رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان دشتستان ابرازداشت: این روز را به همه تلاشگران عرصه تولید، توزیع و اقتصاد شهرستان دشتستان تبریک و تهنیت عرض نموده و از تلاش‌ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمت کش تقدیر می نماییم.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group