جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

رئیس شورای اسلامی شهر برازجان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش دیارجنوب متن این پیام بدین شرح میباشد:

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خمینی (ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خود کامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است که اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.
انقلاب اسلامی ایران که با مشت های گره کرده و گام های استوار به ثمر رسید "انفجار نوری بود " که تلالو آن امروز مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و سرزمین های اسلامی موجب بیداری اسلامی و ایجاد و تقویت مقاومت در برابر رژیم هایی همچون صهیونیست ها و در مقابله با تروریست ها شده است.

بهار فجر امسال در فراق شهیدان دریادل سخت کوش و گمنام، رنگ و بویی دیگر ازجنس تعهد و تلاش برای داشتن ایرانی آبادتر و سرافراز تر به خود گرفته است؛ فرصتی مغتنم تا در پرده آن یاد و خاطره شهدای انقلاب، سال های دفاع مقدس و مدافعان حرم را گرامی بداریم و بار دیگر عهد و پیمان خویش را در مسیر دستیابی به آرمان های امام خمینی (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب به ویژه در تحقق "اقتصاد مقاومتی ،تولید -اشتغال " تجدید نماییم.

بی تردید 22بهمن ماه امسال حضور مردم بار دیگر حماسه ای زرین از افتخار را بر دیوان تاریخ این مرز و بوم حک خواهد کرد و موجی خروشان در جای جای ایران اسلامی روان خواهد شد.

اینجانب به نمایندگی از همکارانم در شورای اسلامی شهر برازجان و مردم ولایت مدار برازجان ضمن تبریک ،فرا رسیدن دهه فجر، در ظل توجهات حضرت ولی (عج) سایه مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مد ظله العالی)را تا انقلاب منجی عالم بشریت مستدام دارد و توفیقات روز افزون را در خدمتگزاری به ملت شریف و غیور خواستاریم.

مهدی نیکنام
رئیس شورای اسلامی شهر برازجان

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group