يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 | Sunday 19 May 2019

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر اعلام کرد: پرونده تخلف معلمی که در کلاس درس با یک دانش آموز برخورد ناشایست داشته است برای پیگیری به مراجع ذیصلاح ارجاع داده شد.

به گزارش دیارجنوب ، در اطلاعیه روز دوشنبه این روابط عمومی آمده است:در پی پخش فیلمی در شبکه های اجتماعی که برخورد نامناسب معلمی با دانش آموز خود درکلاس درس را نشان می داد، پس از بررسی های به عمل آمده، مشخص شد این معلم در یکی از مدارس غیر دولتی شهرستان بوشهر تدریس می کرده که رفتار ناشایست وی مورد تذکر و برخورد مسئولان قرار گرفت.
آموزش و پرورش بوشهر در اطلاعیه خود افزوده است: همچنین از حضور معلم در کلاس درس ممانعت و پرونده وی برای پیگیری های بعدی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.
این اطلاعیه افزوده است: نتایج نهایی تحقیق این پرونده در اسرع وقت به اطلاع عموم مردم رسانده خواهدشد.
روز یکشنبه در فضای مجازی استان بوشهر کلیپی مبنی بر تنبیه تحقیر آمیز دانش آموزی در کلاس درس منتشر شد که معلم در حضور دیگر همکلاسی ها از این دانش آموز می خواهد روی زمین بنشیند، ولی دانش آموز می گوید 'این شلوار را 260 هزارتومان خریده ام و روی زمین نمی نشینم!
در این کلیپ که بصورت مخفیانه با موبایل یکی از دانش آموزان ضبط شده، درنهایت معلم به زور متوسل شده و دانش آموز را روی زمین می نشاند!/ ایرنا

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group