شنبه 17 خرداد 1399 | Saturday 6 June 2020

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهراز افتتاح بزرگترین پایانه کانتینری در جزیره نگین بوشهر خبر و گفت: این پایانه به ظرفیت تخلیه و بارگیری ۵۰ هزار تن و با سرمایه‌گذاری ۹۰۰ میلیارد ریال اجراء شده است.

به گزارش دیارجنوب سیاوش ارجمندزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از بوشهر، از افتتاح و اجرای 4 پروژه بندری در سفر رئیس جمهور به استان بوشهرخبر داد و اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر چهار طرح توسعه بندری با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی افتتاح پایانه کانتینری جزیره نگین بوشهر را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر پایانه کانتینری جزیره نگین بوشهر به عنوان بزرگترین پایانه کانتینری با ظرفیت تخلیه و بارگیری 50هزار تن محصولات تجاری کانتینری و اعتبار 900 میلیارد ریال افتتاح می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از تکمیل عملیات لایه‌روبی جزیره نگین خبر داد و تصریح کرد:طرح لایه‌روبی پای اسکله مجتمع بندری نگین به حجم یک‌میلیون متر مکعب و با عمق 12.5 متر فردا افتتاح می‌شود.

ارجمندزاده با بیان اینکه در اجرای این طرح سازمان بنادر و دریانوردی 30 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است گفت: علاوه بر افتتاح دو طرح یاد شده فردا عملیات اجرایی جاده دسترسی به جزیره نگین به طول 9 کیلومتر آغاز می‌شود.

وی بیان کرد: در ساخت جاده دسترسی جزیره نگین 63 میلیارد تومان از اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی سرمایه‌گذاری می‌شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر طرح لایروبی کانال داخلی و خارجی دسترسی بندر بوشهر رااز دیگر طرح‌ها دانست و افزود: در اجرای این طرح با 5.7 میلیون متر مکعب لایه‌روبی می‌شود که برای اجرای این پروژه 190 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌شود.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group