جمعه 28 دي 1397 | Friday 18 January 2019

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دشتستان گفت:فرهنگ مهربانی با طبیعت و احترام به حقوق محیط زیست، ضرورتی است که باید در جامعه نهادیه شود.

به گزارش دیارجنوب محمد صالح صالحی بیان کرد:برخی از گردشگران با طبیعت، این هدیه الهی رفتاری پسندیده ندارند و با رها سازی پسماند خود بویژه پلاستیک در آن، موجب زشت شدن چهره زیبای طبیعت و تخریب محیط زیست می شوند، که می طلبد تمام اقشار جامعه در جهت فرهنگ سازی و مدیریت پسماند کوشا باشند.
وی در ادامه بابیان اینکه هدف عمده و اساسي امر به معروف و نهي از منكر محقق شدن معروف و زدوده شدن منكر است،ابراز داشت :این ستاد نیز در راستای رسالت خود که امر به خوبی ها است و همچنین اصلاح رفتار مردم با محیط زیست اقدام به اجرای پاکسازی این پارک جنگلی نمود.

گفتنی است برنامه پاکسازی طبیعت با هدف فرهنگ سازی حفاظت از محیط‌زیست توسط طلایه داران محیط زیست ستاد امر به معروف و نهی از منکر دشتستان در محل پارک جنگلی تفریحی سرکره و با شعار "تعطیلات بدون زباله " برگزار شد.

paksazi amrbemarof 1paksazi amrbemarof 1paksazi amrbemarof 1paksazi amrbemarof 1paksazi amrbemarof 1paksazi amrbemarof 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group