سه شنبه 6 خرداد 1399 | Tuesday 26 May 2020

شنیده‌ها حکایت از توافق پشت پرده عبدالله ویسی با استقلال خوزستان دارد و شاید همین مسئله باعث شده ویسی بوشهری‌ها را تهدید به استعفا کند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرنگار مهر، به گفته عبدالله ویسی، دو عضو شورای شهر بوشهر در امور داخلی شاهین مداخله کرده‌اند و سرمربی شاهین همین دخالت‌ها را یکی از دلایل استعفای خود اعلام کرده است.

اما ندا عبدالله زاده عضو شورای شهر بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر مدعی است چنین موضوعی صحت ندارد و ویسی پس از بازگشت به بوشهر باید شفاف سازی کند و نام آن دو نفر اعضای شورای شهر را به مردم و رسانه‌ها بگوید.

ویسی ادعا دارد قصد داشته شاهین را بومی ببندد تا جوان‌های خوب استان بوشهر در آن رشد کنند ولی عده‌ای اجازه این کار را به او ندادند.

در مقابل، ندا عبدالله زاده معتقد است لیستی را عبدالله ویسی به سرپرست و مدیر عامل داده و در حال حاضر مسئولین باشگاه در حال رایزنی با آنها هستند.

عضو شورای شهر بوشهر که حامیان ویسی او را به مخالفت با سرمربی شاهین بوشهر متهم می‌کنند درباره این لیست به خبرنگار خبرگزاری مهر گفت: حدود ۶۰ درصد این لیست جذب تیم شده‌اند و در حال تمرین با شاهین هستند و چند بازیکن خارجی مانند کولیبالی مورد نظر ایشان بودند که مبلغ حدود دو میلیارد تومان پیشنهاد داشتند و با توجه به بودجه تعیین شده شاهین قادر به خرید این بازیکنان نیست و بحث دیگر پیرامون یک بازیکن پا به سن گذاشته است که جایگاهی در بین هواداران شاهین ندارد.

به گفته عضو شورای شهر بوشهر، رضایتمندی هواداران شاهین و ورزش دوستان در اولویت است و تاکنون ۵ میلیارد تومان بودجه برای شاهین تصویب شده است و یک متمم بودجه‌ای پنج میلیاردی تا قبل از سال ارائه خواهیم داد تا بودجه باشگاه به ۱۰ میلیارد تومان برسد و در کل یک بودجه ۲۰ میلیاردی برای این تیم کنار گذاشته می‌شود تا در طول فصل شاهین به مشکل بر نخورد و بودجه‌ای که عبدالله ویسی خواهان آن بوده بین ۱۷ تا ۲۰ میلیارد تومان است.

عبدالله‌زاده اختلاف نظر بین ویسی و باشگاه در مورد مدیر رسانه‌ای را هم اینگونه تشریح کرد: از بین چند گزینه مدیر رسانه‌ای باشگاه انتخاب شده است و اگر اعتقاد ویسی این بوده که خود ایشان باید مدیر رسانه‌ای را انتخاب می‌کردند من در جریان نیستم.

این در حالی است که در بوشهر شایعه شده ویسی با تیم تازه سقوط کرده استقلال خوزستان به توافق رسیده و همین توافق او را از ادامه همکاری با شاهین منصرف کرده است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group