شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر توجه به محرومیت‌زدایی گفت: مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت فرصت مناسبی برای تحقق مطالبات مردم فراهم کرده که در این راستا صنایع وابسته به این وزارتخانه باید طرح‌های خود را عملیاتی کنند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرگزاری تسنیم از دشتی، سید کمال‌الدین شهریاری ظهر امروز در حاشیه اجرای عملیات زمین چمن مصنوعی کاکی با تاکید بر توجه به زیرساخت‌های طرح‌های ورزشی اظهار داشت: ورزش و فعالیت‌های ورزشی از دغدغه‌های دولت و مسئولان برای پر کردن اوقات فراغت جوانان است که جزء ضرورتی‌ها محسوب می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: به همین سبب دولت به امر ورزش توجه خوبی دارد و این موضوع همیشه در رأس برنامه‌های قرار دارد.

وی با قدردانی از توجه منطقه ویژه پارس جنوبی در اجرای طرح‌های توسعه‌ای گفت: خوشبختانه امروز در شهر کاکی با حضور مسئولان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی با توجه به محروم بودن محله غرب شهر کاکی که از محله‌های محروم و فاقد برخوردار از زمین ورزشی، شاهد کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی در غرب این شهر هستیم.

شهریاری خاطرنشان کرد: زمین آن به‌صورت رایگان توسط شهرداری در اختیار ورزش و جوانان قرار دارد که با احداث این زمین 9 نفرِ اوقات فراغت جوانان غرب کاکی تا حد زیادی پر می‌شود و فرصت کافی برای جوانان برای فعالیت‌های ورزشی فراهم می‌شود.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: برای احداث این زمین مبلغ 500 میلیون از محل اعتبارات سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی تأمین و تخصیص می‌یابد.

وی بیان کرد: به‌عنوان نماینده مردم دشتی و تنگستان لازم می‌دانم از دولت تدبیر و امید که با همه مشغله‌ها و مشکلاتی که درصحنه بین‌المللی و چه در مسائل داخلی با آن مواجه هستند از محرومیت‌زدایی و توجه به مناطق محروم و مردم در سطوح پایین جامعه غافل نیستند.

شهریاری تأکید کرد: دولت از هر فرصتی برای محرومیت‌زدایی در نقاط کم‌برخوردار و محروم کشور استفاده می‌کند.

وی افزود: این زمین ورزشی یکی از نیازهای مبرم برای جوانان شهر کاکی است که به‌عنوان یکی از کارهای بسیار عام‌المنفعه، مفید و مؤثر وزارت نفت در چارچوب مسئولیت‌های اجتماعی که دارد این کار صورت می‌گیرد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس گفت: از مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی در تأمین اعتبار ملی این پروژه و پیگیری فرماندار شهرستان دشتی و مدیرکل ورزش و جوانان استان قدردانی می‌شود.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group