دوشنبه 18 آذر 1398 | Monday 9 December 2019

اداره ورزش و جوانان گناوه به مناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد روز یکشنبه در آیینی از خبرنگاران ورزشی نویس این شهرستان تجلیل کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه در این آیین گفت: خبرنگاران در توسعه و تخصیص امکانات و توجه بیشتر مردم به رشته های مختلف ورزشی نقشی مهم ایفا و در این مسیر خوب عمل کرده اند.

رحمان عمادی افزود: بخش زیادی از موفقیت‌های بدست آمده در مجموعه ورزش این شهرستان مدیون انعکاس خبر و راهکارهای فعالان عرصه خبری بوده است.

وی بیان کرد: ورزشکاران و تیم های ورزشی شهرستان در سطح استان و کشور در جایگاه خوبی قرار دارند و این حاصل زحمات متولیان ورزش، پشتکار آنان و تلاش خبرنگاران برای انعکاس رویدادهای ورزشی و حمایت‌های آنان از این قشر بوده است.

عمادی گفت: خبرنگاران با استفاده از انتقاد منصفانه و ارایه راهکار باعث تحول و پویایی در عرصه ورزش خواهند شد و از آنان استقبال می‌کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه با یاد و خاطره شهدای رسانه و خبرنگاران فقید ورزشی شهرستان از جمله عبدالعزیز افتخاری گفت: خبرنگاران شهرستان درطول سال نسبت به انعکاس و پوشش خبری رویدادها و برنامه‌های ورزشی پیشقدم بوده و شایسته تجلیل هستند.

در این آیین از خبرنگاران با اهدای لوح و جوایز تجلیل بعمل آمد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group