پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

بمناسبت روز اصناف همایش گرامیداشت روز اصناف در سالن اجتماعات اداره بندر بوشهر برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب، در این همایش استاندار و امام جمعه بوشهر ، رییس اداره صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف و همچنین روسای اتاق اصناف در شهرستانها حضور داشتند.

عبدالکریم گراوند در همایش اصناف و بازار اضافه کرد: حمایت از کالای ایرانی زمینه رونق اقتصادی رافاهم و مشکلات گوناگون موجود در این عرصه را برطرف می‌کند.
وی با تاکید بر مقابله با قاچاق کالا و ارز گفت: یکی از صدمات وارده به اقتصاد جامعه، قاچاق کالا است که مبارزه با این مهم در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.
گراوند با اشاره به اینکه قاچاق کالا اقتصاد سالم جامعه را تهدید می‌کند ادامه داد: برای مقابله با سیاست‌های دشمن در عرصه جنگ اقتصادی، بازاریان باید علاوه بر حمایت از کالای ایرانی از ورود و عرضه کالای قاچاق جلوگیری کنند زیرا این پدیده بازار سالم را تهدید می‌کند.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر حمایت از بازار و تولید بیان کرد: در شرایط کنونی، از یک سو باید از بازاریان، سرمایه گذاران و کالاهای داخلی حمایت شود و از سوی دیگر باید مصرف را مدیریت کرد.

آیت‌الله صفایی بوشهری، با تاکید بر تامین تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای حل مشکلات بازاریان خاطر نشان کرد: مسئولان باید برای حمایت از بازاریان تسهیلاتی مناسب ارزان با اقساط بلند مدت در نظر بگیرند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به ضرورت توسعه زیرساخت‌ها در بازار استان تصریح کرد:بازارهای استان بوشهر از نظر زیرساختی پسنیده و زیبا نیست که باید دارای فیزیک مناسب‌تری شود.

roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1roz asnaf 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group