سه شنبه 6 اسفند 1398 | Tuesday 25 February 2020

پیرو عضویت حجت الاسلام والمسلمین خدری نماینده محترم مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در هیات امنای دانشگاه خلیج فارس و سوالات و نظراتی که از سوی برخی اعضای جامعه دانشگاهی و یا شهروندان مطرح شده است.

به گزارش دیارجنوب روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس نکات زیر را به استحضار همگان می رساند:
1- براساس رویه ای که طی دو سال اخیر از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انتخاب و اجرایی شده است، در کلیه استانها یکی از نمایندگان استان به عضویت هیات امنای دانشگاه جامع استان در می آید.
در این مدت بمنظور جلوگیری از هرگونه شائبه و یا اعمال سلیقه در انتخاب نمایندگان جهت عضویت مقرر شده است، هر بار یکی از نمایندگان استان بمدت یکسال به عضویت هیات امنا درآید و با توجه به تشکیل مجمع نمایندگان هر استان مقرر شده است هر ساله رییس مجمع نمایندگان هر استان به عضویت هیات امنای دانشگاه جامع استان درآید.
2- بر اساس همین رویه در سال تحصیلی 98-97 جناب آقای محمدباقر سعادت نماینده محترم مردم شریف دشستان و رییس وقت مجمع نمایندگان استان به عضویت هیات امنا درآمد.
۳) بر اساس همان رویه جناب حجت الاسلام خدری، نماینده محترم مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم به عنوان ریس مجمع نمایندگان در حال حاضر به عنوان عضو هیات امنای دانشگاه خلیج فارس در سال تحصیلی آتی انتخاب گردیده است.
بنابراین عضویت نمایندگان در هیات امنای دانشگاه خلیج فارس به اعتبار شخصیت حقوقی آنان می باشد.
در پایان از مشارکت و حمایت همه نمایندگان استان در پیگیری امور دانشگاه خلیج فارس سپاسگزاری نموده و امیدواریم با حمایت همه مسئولین به ویژه مدریت ارشد استان و کلیه نمایندگان محترم مردم استان شاهد توسعه هرچه بیشتر دانشگاه خلیج فارس باشیم.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group