جمعه 2 فروردين 1398 | Friday 22 March 2019

حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا گفت: رابطه نمایندکان با دولت بسیار منفی وغلط است یک نماینده کم بضاعت نباید بصراحت رییس جمهور و وزرا را تهدید کند.

به گزارش دیارجنوب نشست هم اندیشی فعالان سیاسی استان بوشهر با حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی و فعال سیاسی اصلاح‌طلب برگزار شد.

حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا درخصوص مشکلات کنونی کشور اظهار داشت: کشور در شرایط خاصی قرار دارد و نباید دیگر مشکلات را به دوش دیگران بیندازیم.

وی اضافه کرد: مردم در تنگنای اقتصادی قرار گرفته اند و دیگر نمی شود مسائل را توجیه و نادیده گرفت.

قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی مردم ایران را نجیب توصیف کرد و بیان داشت: فشارهایی که هم اکنون بر دوش مردم ایران است بردوش مردم هر کشور دیگری بود آرام نمینشستند و این نشان دهنده نجیب بودن مردم کشورمان است.

وی تاکید کرد: مسئولین در هر حزب و تشکیلاتی هستند باید پاسخگوی مردم باشند و با ارائه راهکار و پیشنهادات مشکلات را رفع کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص برنامه اصلی احزاب گفت: برنامه اصلی احزاب این است که وقتی بر سر قدرت نیستند برای اداره کشور برنامه دارند و به موازات بخشهای مختلف موجود در دولت با وجود کارشناسان خود برنامه ریزی کرده و آنرا ارائه میدهند.

وی تصریح کرد: نباید احزاب فقط کار سیاسی کنند بلکه باید شرایط موجود و دردهای مردم را ببینند و همیشه جلوتر از دولت حرکت کنند.

وی از مسئولین بخصوص استاندار خواست تا به احزاب توجه کنند و بیان داشت: احزاب باید مشکلات کنونی کشور را در مسیر اعتماد سازی برطرف کنند طوری که هم به نتیجه برسند و هم خسارتی نداشته باشند.

حجت الاسلام منتجب نیا در خصوص فعالیت نمایندگان در همسو بودن با دولت گفت: رابطه نمایندگان با دولت بسیار منفی و غلط است چرا یک نماینده کم بضاعت باید بصراحت رییس جمهور و وزار را تهدید کند.

وی بیان داشت: دولت باید اصلاح کند و نمایندگن عاقل باید جلوی بعضی زیاده خواهی نمایندگان را بگیرند.

قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی مردم ایران در پایان در خصوص علت سرد شدن مردم از احزاب اذعان داشت: بسیاری از بی مهری هایی که دولت نسبت به اصلاح طلبان میکند معلول کم لطفی سران اصلاح طلبان است و چون احزاب به وظیفه شان عمل نکردند و مشکلات مردم را برطرف نکردند مردم از آنها سرد شدند.

montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group