جمعه 28 دي 1397 | Friday 18 January 2019

حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا گفت: رابطه نمایندکان با دولت بسیار منفی وغلط است یک نماینده کم بضاعت نباید بصراحت رییس جمهور و وزرا را تهدید کند.

به گزارش دیارجنوب نشست هم اندیشی فعالان سیاسی استان بوشهر با حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی و فعال سیاسی اصلاح‌طلب برگزار شد.

حجت‌الاسلام رسول منتجب نیا درخصوص مشکلات کنونی کشور اظهار داشت: کشور در شرایط خاصی قرار دارد و نباید دیگر مشکلات را به دوش دیگران بیندازیم.

وی اضافه کرد: مردم در تنگنای اقتصادی قرار گرفته اند و دیگر نمی شود مسائل را توجیه و نادیده گرفت.

قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی مردم ایران را نجیب توصیف کرد و بیان داشت: فشارهایی که هم اکنون بر دوش مردم ایران است بردوش مردم هر کشور دیگری بود آرام نمینشستند و این نشان دهنده نجیب بودن مردم کشورمان است.

وی تاکید کرد: مسئولین در هر حزب و تشکیلاتی هستند باید پاسخگوی مردم باشند و با ارائه راهکار و پیشنهادات مشکلات را رفع کنند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص برنامه اصلی احزاب گفت: برنامه اصلی احزاب این است که وقتی بر سر قدرت نیستند برای اداره کشور برنامه دارند و به موازات بخشهای مختلف موجود در دولت با وجود کارشناسان خود برنامه ریزی کرده و آنرا ارائه میدهند.

وی تصریح کرد: نباید احزاب فقط کار سیاسی کنند بلکه باید شرایط موجود و دردهای مردم را ببینند و همیشه جلوتر از دولت حرکت کنند.

وی از مسئولین بخصوص استاندار خواست تا به احزاب توجه کنند و بیان داشت: احزاب باید مشکلات کنونی کشور را در مسیر اعتماد سازی برطرف کنند طوری که هم به نتیجه برسند و هم خسارتی نداشته باشند.

حجت الاسلام منتجب نیا در خصوص فعالیت نمایندگان در همسو بودن با دولت گفت: رابطه نمایندگان با دولت بسیار منفی و غلط است چرا یک نماینده کم بضاعت باید بصراحت رییس جمهور و وزار را تهدید کند.

وی بیان داشت: دولت باید اصلاح کند و نمایندگن عاقل باید جلوی بعضی زیاده خواهی نمایندگان را بگیرند.

قائم مقام سابق حزب اعتماد ملی مردم ایران در پایان در خصوص علت سرد شدن مردم از احزاب اذعان داشت: بسیاری از بی مهری هایی که دولت نسبت به اصلاح طلبان میکند معلول کم لطفی سران اصلاح طلبان است و چون احزاب به وظیفه شان عمل نکردند و مشکلات مردم را برطرف نکردند مردم از آنها سرد شدند.

montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1montajabnia 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group