چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

فرمانده حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک از برگزاری نمایشگاه نقاشی «سایه روشن» به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان در شهر دوراهک خبر داد.

غلامرضا دوراهک در حاشیه بازدید از این نمایشگاه ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین ابا عبدالله الحسین (ع) در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این نمایشگاه در قالب سایه روشن، و با هدف انتقال فرهنگ و مفاهیم والای عاشورا به زبان هنر توسط ۲۰ هنرمند بانوی بسیجی این شهر در حوزه مقاومت جندالله در حال برگزاری است.

وی، با بیان اینکه همه آثار این نمایشگاه، نقاشی هایی از واقعه عاشورا و اربعین حسینی است، اظهار داشت: این نمایشگاه از اربعین حسینی آغاز و به مدت ۱۰ روز صبح و عصر در حوزه مقاومت بسیج دوراهک، دائر است.

دوراهکی ضمن تقدیر و تشکر از حضور باشکوه شهروندان دوراهکی در همایش بزرگ پیاده رویی اربعین در شهر دوراهک، گفت: حضور مرد و زن، کودک و بزرگ، پیر و جوان در این حرکت عظیم نشان می دهد که ملت ایران، شیعیان واقعی و عاشقان امام حسین(ع) هستند و بعد از ۱۴۰۰ سال شور حسینی در دل ملت ایران زنده است.

فرمانده حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک، به اجتماع میلیونی مردم در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: میلیون‌ها نفر از مردم عشق و علاقه خود را به سید و سالار شهیدان اظهار می ‌کند که این حضور روز به روز در حال گسترش است؛ این نمادی از وحدت بین مسلمانان و تذکری برای دشمنان اسلام است.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group