پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

نشست خبری اصحاب شورای اسلامی شهر برازجان به مناسبت روز خبرنگار با اصحاب رسانه در ساختمان شورای شهر برگزار گردید.

فاطمه روحانی نژاد- به گزارش دیارجنوب مهدی نیکنام ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند. خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند. خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی میکنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

وی افزود: بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی، بی بدیل و غیر قابل انکار است و به راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است.
خبرنگار باید بداند و میداند که آنکس که آگاهتر است مسؤل تر است؛ مسؤل در قبال ملت و کشور، مسؤل در قبال باورها و اعتقادات مردم، مسؤل در قبال منافع ملی، مسؤل در قبال تجاوز فکری و اندیشه ای بیگانه به مرز های فرهنگی، مسؤل در قبال اخلاق جامعه، مسؤل در قبال کژاندیشی و کژ رفتاری های اداره کنندگان کشور و این مسئولیت و مسئولیت ها نه تنها محدودیت نمی آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می سازد و خبرنگار به جایگاهی می رسد که جز رضایت حضرت دوست نمیبیند.

همچنین حاج مهراب بنافی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر برازجان با تبریک روز خبرنگار و تأکید بر واقع گرا بودن خبرنگاران اظهار کرد: یکی از افتخارات ما این است که اکثر خبرنگارانمان از قشر جوان جامعه هستند. خبرنگاران رابط بین مردم و مسئولین هستند و انتظاری که ما از خبرنگاران محترم داریم این است که واقعیت ها را به مردم برسانند. اختلاف سلیقه بین هر گروهی وجود دارد و نمیشود آن را نادیده گرفت اما قلم نباید به نفع کسی و به ضرر دیگری باشد و نقد های خبرنگاران بایستی سازنده باشد.

nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1nashast shora bor 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group