سه شنبه 6 خرداد 1399 | Tuesday 26 May 2020

استاندار بوشهر گفت: در بهار امسال نرخ بیکاری استان بوشهر از ۱۰.۹ درصد به ۹.۲ درصد رسیده است که با کمک و مشارکت همگانی به این دستاورد رسیده‌ایم.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند ظهر شنبه در نشست کارگروه اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: حوزه اجتماعی یکی از تنها بخش‌هایی است که مشکلی در تخصیص بودجه نداشته است و به صورت ویژه مورد توجه بوده است.

وی اضافه کرد: در حالی که در حوزه‌های عمرانی و دیگر بخش‌ها با محدودیت‌های بودجه‌ای روبرو بوده‌ایم ولی در حوزه اجتماعی با هم‌افزایی فوق‌العاده و تخصیص اعتبارات مورد نیاز، مأموریت‌های بزرگ و ویژه را به طور کامل انجام دهیم.

استاندار بوشهر با بیان اینکه فرزندانمان را توانمند کنیم، تاکید کرد: سرمایه‌گذاری در حوزه نیروی انسانی بسیار مهم است و در آینده نتیجه بسیار خوبی را در پی خواهد داشت.

وی برنامه‌ریزی دقیق در حوزه اجتماعی را ضروری دانست و بیان کرد: باید از ظرفیت‌های دستگاه‌ها برای رفع مسائل و مشکلات اجتماعی استفاده کنیم تا به نتیجه مورد نظر دست یابیم.

گراوند خاطرنشان کرد: افتخار می‌کنم که توانستیم نرخ بیکاری را در استان بوشهر کاهش دهیم و در بهار امسال نرخ بیکاری استان بوشهر از ۱۰.۹ درصد به ۹.۲ درصد رسیده است که با کمک و مشارکت همگانی به این دستاورد رسیده‌ایم.

وی یکی از آسیب‌های مهم را بیکاری دانست و افزود: اگر از ظرفیت‌های مردمی کمک بگیریم و مشارکت را افزایش دهیم قطعاً به نتایج مطلوب مورد نظر خواهیم رسید. همه باید در کنار هم باشیم تا آسیب‌ها کاهش یابد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه سیاسی استان بوشهر وجود دارد، گفت: باید از ظرفیت‌های جوانان به خوبی استفاده کنیم.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group