جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر با اشاره به برگزاری نکوداشت چهلمین سال پیروزی با شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» گفت: نخستین جشنواره رسانه، فضای مجازی و انقلاب اسلامی در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش دیارجنوب، سید حسین ناظر ظهر امروز در کارگروه رسانه و فضای مجازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه صدا و سیمای بوشهر برنامه ویژه‌ای برای چهلمین سال انقلاب اسلامی تدوین کرده است اظهار داشت: تهیه و تدوین برنامه عملکرد استانداران و مدیران ارشد چهل سال گذشته استان بوشهر با عنوان کارنامه از جمله برنامه‌های تدوین شده در صدا و سیمای مرکز بوشهر است.

وی با بیان اینکه برنامه تلویزیونی کارنامه در جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب از سیمای بوشهر پخش می‌شود افزود:در صدا و سیمای بوشهر بیش از 100 هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری تهیه و تدوین شده که در گستره استانی، ملی و فراملی پخش می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر از تهیه مستند رسانه‌ای خبرداد و بیان کرد: این برنامه با موضوعات پیشتازان انقلاب اسلامی، رویش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و کارنامه مدیران ارشد اجرایی آماده پخش از شبکه استانی بوشهر است.

ناظر، تولید 40 اثر هنری موشن‌گرافی و اینفوگرافی و بیش از 60 اثر موسیقی با موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه تهیه شده در صدا و سیمای بوشهر نام برد و گفت: در استان بوشهر بیش از 100 رسانه در بخش‌های مختلف فعالیت می‌کنند که در انعکاس خدمات چهل ساله نظام جمهوری اسلامی ایران نقش مهم و ویژه‌ای دارند.

وی، با اشاره به برگزاری آیین نکوداشت چهلمین سال پیروزی با شعار «افتخار به گذشته، امید به آینده» خاطر نشان کرد: به همین مناسبت نخستین جشنواره رسانه، فضای مجازی و انقلاب اسلامی در بوشهر برگزار می‌شود.

مدیرکل صدا و سیمای استان بوشهر افزود: در جشنواره یاد شده از رسانه‌ها و فعالان برتر رسانه‌ای نکوداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل می‌شود./تسنیم

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group