دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 | Monday 20 May 2019

با برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ترکیب جدید اعضای هیات نمایندگان این اتاق در استان بوشهر روز یکشنبه معرفی شدند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از ایرنا، با انتخابات صورت گرفته 15 نفره شامل پنج نفر ( بخش بازرگانی)، پنج نفر (بخش صنعت)، سه نفر ( بخش کشاورزی) و 2 نفر در بخش معدن مشخص شدند.
نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی در استان بوشهر همزمان با سراسر کشور روزگذشته یازدهم اسفندماه برگزار شد.
در برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی، از میان داوطلبان، 12 نفر در بخش بازرگانی، 12 نفر در بخش صنعت، شش نفر در بخش کشاورزی و چهار نفر در بخش معدن به رقابت پرداختند.
در گروه بازرگانی خورشید گزدرازی، علی‌اکبر شریف‌پور بوشهری، عبدالرسول ابراهیمی، حسین باباخانی و سید حسین معروف موفق به کسب بیشترین آرا شدند.
در گروه صنعت امیر شهریاری، سید جبار موسوی، ندیر پورجم، سید محمدحسین عظیمی و مجتبی امیدی، گروه معدن عباس موحدفرد و احمد مرادی و در گروه کشاورزی مختار قاسمی، حمزه بویراتی و حیدر رئیسی برگزیده شدند.
افراد برگزیده همگی از ائتلاف پیشگامان توسعه پایدار بودند که در رقابت انتخاباتی گوی سبقت را از ائتلاف رسا 'رونق، ساماندهی، اشتغال) ربودند.
هیات جدید نمایندگان اتاق بازرگانی بوشهر از اردیبهشت ماه فعالیت جدید خود را شروع می کنند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group