يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 | Sunday 19 May 2019

حجت‌الاسلام حسن مصلح در خطبه‌های امروز نماز جمعه برازجان اظهار داشت: همه مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند و این روزها مردم در زمینه تامین نفت سفید با مشکلاتی روبرو هستند که می‌طلبد برای رفع آن تلاش شود.

به گزارش دیارجنوب امام جمعه برازجان به فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و ادامه داد: نقشه های دشمنان در فتنه با مدیریت رهبری و بصیرت مردم همیشه درصحنه نقش برآب شد و باید آسیب های فنته ها را با هوشیاری به نسل جوان و آیندگان منتقل کرد تا مقابله با فتنه های جدید و پی درپی دشمنان آسان تر شود.

وی با بیان اینکه فتنه گران برای رسیدن به اهداف خود از ابزارهای مختلف بهره می گیرند افزود: استخدام چهره های محبوب و موجه و موقعیت دار، بهره گیری از شعارهای موثر در افکار عمومی، کوبیدن بی امان حاکمیت، توهین وزیر سئوال بردن مقدسات و ارزش‌های دینی و انقلابی و سردادن شعارهای هنجار شکن علیه ولایت فقیه و عاشورا از جمله اهداف آنان بود.

وی با بیان اینکه درس ها و عبرت های فراوانی در فتنه ۸۸ برای همگان وجود دارد،گفت: تبعیت از ولی امر وحجت الهی موجب سعادت و رستگاری است و عدم تبعیت از ولایت فقیه موجب خسران دنیا و آخرت است؛ زهد و بی رغبتی به جا و مقام دنیوی سعادت آور و عزت آفرین است، در مقابل تشنه جاه و ریا و بی تقوایی موجب حبط اعمال و سقوط انسان می شود.

وی افزود: کینه ورزی و عدم رعایت خطوط قرمز انسان را تا مرحله ذلت و عملی برای دشمنان می کشاند و بی بصیرتی و کوتاهی در شناخت دشمن را در برابر جبهه حق و نیروهای خودی قرار می دهد و موجب می شود انسان در زمین دشمن بازی کند.

مصلح با بیان اینکه بصیرت و دشمن شناسی و اقدام به موقع از درس های مهم فتنه سال ۸۸ بود، افزود: باید دشمنان را شناخت و با ابزار مناسب با آنان به مبارزه پرداخت.

امام جمعه برازجان با بیان اینکه بصیرت و پیمان امت با ولایت نقشه شوم دشمنان را در هر مکان و زمانی نقش برآب خواهد کرد، گفت: همه اقشار مردم در لحظه های حساس آماده حفاظت از کیان و مرزهای اعتقادی و دینی هستند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group