پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

استانداربوشهر با بیان اینکه در مشکل آب شرب برازجان از دو طریق دریا و سد دالکی برطرف میشود گفت: در دو گزینه قبل شورای بوشهر هیچ گونه دخالتی برای تایید و انتخاب نداشتم.

به گزارش دیارجنوب نشست خبری استاندار بوشهر بمناسبت هفته دولت برگزار شد.
عبدالکریم گراوند ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: از روز اولی که استاندار شدم پیگیر مسائل توسعه ای استان و تکمیل و راه اندازی پروژه هایی که موجب رضایتمندی مردم میشود را بودم.
وی اضافه کرد: با پیگیری و تلاش مستمر و برنامه ریزی مختلف بیشتر پروژه های استان در هفته دولت و دهه فجرتکمیل می شود.
وی تصریح کرد: اولین سیاست در توسعه استان بحث راه آهن بود که نه تنها در توسعه استان بلکه در توسعه ایران موثر است.
استاندار بوشهر در بیان پیگیریهای حوزه راه عنوان داشت: جاده کنارتخته در سال گذشته ۶.۵ کیلومتر به مناقصه رفته و کار این مسیر هم در همین روزها آغاز می‌شود.
وی تاکیدکرد: مسیر جم - فیروزآباد مکه از پروژه های مهم بود در مرحله انتخاب پیمانکار است تا بزودی اجرایی شود.
گراوند از افتتاح 439 پروژه در استان بمناسبت هفته دولت خبر داد و افزود: از این پروژه ها ۴۱۵ پروژه عمرانی و ۲۴ پروژه هم در حوزه تولید و اشتغال و توسعه هستند.
وی خاطرنشان کرد: در حوزه اشتغال هم تلاش کردیم که تسهیلات را در حوزه عشایری و روستایی ارائه کنیم تا بخش فعال کشور در روستاها فعال شوند و تاکنون ۷۶ درصد از اعتبارات مرحله اول اعتبارات تسهیلات عشایری و روستایی جذب شده است.
استاندار بوشهر با بیان اینکه در حوزه اشتغال عشایری و روستایی فعالیت مطلوبی شده است گفت: تاکنون ۷۶ درصد از اعتبارات مرحله اول اعتبارات تسهیلات اشتغال‌زایی عشایری و روستایی در استان بوشهر جذب شده است
وی رتبه تولید استان در حوزه رونق تولید از ۲۸ به ۲۳ ارتقا یافته است، تصریح کرد: گراوند از تشکل‌ها و نهادهای مردمیحمایت می کنیم وسازمان‌های مردم نهاد استان از ۱۶۰ سمن به ۱۹۰ سمن افزایش پیدا کرده است.
وی با بیان اینکه بخشی از آب شرب برازجان از دریا و بقیه آن از سد دالکی تامین میشود ابرازداش: برایآبفای استان 20 میلیاردتومان قرار داده شد که 7 میلیارد آن به دشتستان برای حل مشکلات اب در نظر گرفته شده است.
وی تصریح کرد: خفر چاه در هر جایی بوده کارشناسی بوده و برای حل مشکل آب برازجان از دریا و سد دالکی میتوان کمک گرفت.
گراوند با بیان اینکه در انتخاب شهردار بوشهر هیچگونه دالتی نداشته ام گفت: در دو گزینه قبل شورا بوشهر هیچ گونه دخالتی برای تایید و انتخاب نداشتم و در جلسه ای که با اعضای شورای شهر برای تکلیف شهر بوشهر داشته ام نه اینکه کسی را معرفی کنم بلکه به عنوان اینکه برای بوشهر زیبنده نیست که شهردار نداشته باشد و تعیین تکلیف کنند و در انتخاب و تعیین شهردار بوشهر برای تاییدصلاحیت هیچ گونه دخالتی ندارم.
استاندار بوشهر در تشریح پویش فرزندم کجاست اذعان داشت: سه فرزند دارم که دخترم در دانشگاه خلیج فارس بوشهر مشغول تحصیل است و دو فرزند پسرم یکی فوق لیسانس عمران است ودیگری پرشک است که هیچکدام در دانشگاه آزاد نبوده اند.

nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1nashast khabari dolat 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group