سه شنبه 29 آبان 1397 | Tuesday 20 November 2018

فرماندار دشتستان گفت: شهرستان دشتستان ظرفیتهای خوبی در زمینه هنر دارد که باید برنامه ریزی می توان از این ظرفیتها بخوبی استفاده شود.


به گزارش دیارجنوب با حضور فرماندار و معاون سیاسی فرمانداری و رییس اداره ارشاد و فرهنگ اسالامی دشتستان مشکلات انجمن سینمای جوان شهر برازجان با حضور اعضاء و هنرمندان بررسی شد.

فرماندار دشتستان ضمن تشکر از فعالیتهای انجمن سینمای برازجان و دعوت آنها اظهارداشت: شهرستان دشتستان ظرفیتهای خوبی در زمینه هنر دارد که باید برنامه ریزی می توان از این ظرفیتها بخوبی استفاده شود.

وی اضافه کرد: با وجود آقای اقدسی اقدامات خوبی در انجمن با همکاری پرسنل خود انجام داده است.

ارسلان زارع در ادامه بیان داشت: استفاده از ظرفیت جوانان با حمایتهای دولت و بکارگرفتن تجربیات اساتید و پیشکسوت یکی از بهترین راههای برنامه ریزی برای قشر هنرمندان است.

وی گفت: در بسیاری از کشورهای دنیا هنر و ورزش جدای از ساختار حاکمیت و دولت برپایه مردم و پشتیبانی بخش خصوصی شکل گرفته است.

وی تاکید کرد: این کار باعث پیشرفت و همچنین ظرفیت اشتغالزایی و بهره وری اقتصادی را بدنبال خواد داشت.

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتستان ضمن تشکر از حضور فرماندار شهرستان گفت: از مان حضورم در اداره فرهنگ شهرستان همواره فرمانداری تعامل و همکاری خوبی با ما داشته است.

وی اضافه کرد: شهر برازجان بعد از بوشهر دومین شهر دارای سینمای استان است که البته با زحمات آقای سلیمی فرد این مهم محقق شد.

وی تاکید کرد: متاسفانه با وجود داشتن سینما در شهر برازجان ولی مردم از وجود آن باخبرنیستند که می طلبد تبلیغات محیطی فراوانی داشته باشیم.

زندویان در خصوص فعالیت انجمن سینمای برازجان گفت: این انجمن از جمله انجمن های معروف کشور است که سابقه طولانی دارد و آقایان اقدسی و سلیمی از افراد پایه گذار ان بوده اند.

وی تصریح کرد: خیلی از هنرمندان بدلیل نبود امکانات به شهر بوشهر میروند و خوشبختانه به جاهای خوبی هم میرسند ولی متاسفانه بعد از مدتی سراغ شهر خود را نمیگیرند چون امکانات برای فعالیت آنها وجود ندارد.

وی در ادامه گفت: از فرماندار دشتستان انتظار داریم تا در سال اینده اعتبار خاصی برای حل مشکلات این انجمن تخصیص دهد و گالری دو منظوره را برای انجمن احداث کند.

عبدالصاحب اقدسی ضمن تشکر از فرماندار و همراهان و رییس اداره ارشاد شهرستان گفت: برازجان میتواند قطب تصویربرداری جنوب کشور شود ولی امکانات نداریم.

وی اضافه کرد: در دورانهای قبل همیشه جرء اولینها بوده ایم ولی هم اکنون عقب افتاده ایم.

اقدسی در ادامه گفت: به همت و تلاش همکارانمان در انجمن توانستیم سینما را پویاتر از قبل کنیم که تا مرز سلب امتیار هم پیش رفته بود.

در پایان این نشست فرماندار بهمراه هیئت همراه و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از سینما و مجموعه مدیریتی آن بازدید بعمل آوردند.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group