چهارشنبه 30 آبان 1397 | Wednesday 21 November 2018

مسابقات فرهنگی ورزشی بچه های انقلاب در محله حسین آباد شمالی برازجان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب این مراسم به همت اداره فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری برازجان و با همکاری پایگاه مقاومت بسیج علی ابن ابیطالب(ع) برازجان برگزار شد.

در این مراسم شهردار برازجان بهمراه مهندس محمدرضا کوهکن رییس اداره فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و خانم دکتر ناهید اخلاقی بهرام آبادی جانشین ومهندس مهدی نیکنام رییس شورای شهر برازجان و نوید متین نائب رییس شورا آقای محراب بنافی از اعضا شورای اسلامی شهربرازجان  حضور داشتند.

شهردار برازجان از زحمات مهندس محمدرضا کوهکن و خانم دکتر ناهید اخلاقی در برگزاری و پیگیری این مراسمات و برنامه ها تقدیر و تشکر کرد و از شورای شهر در همکاری برنامه های فرهنگی نیز تشکرنمود.

شهردار برازجان گفت: اولویت در رسیدگی و برنامه های شاد و مفرح را با محله های کم برخوردار و محروم گذاشته ایم و بهمین دلیل مراسم جشن را در این محله بین مردم و بچه های این محله برگزار کردیم.

شهردار برازجان از رضا عباسی که در اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی درسطح شهر همکاری میکنند تقدیر و تشکر کرد.

مهندس مهدی نیکنام رییس و مهندس نویدمتین نائب رییس شورای اسلامی شهر برازجان از دیگر سخنرانان این مراسم بودند که از برگزار کنندگان این مراسم تشکر کردند.

gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1gn 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group