جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

مدیرعامل باشگاه ستارگان دشتستان گفت: با جود همه کاستیها و مشکلات با عزمی راسخ در پی هدفمان که صعود به لیگ برتر است قدم برمیداریم و به امید خدا و با حمایت همه نردم و مسئولان به آن خواهیم رسید.

به گزارش دیارجنوب نشست خبری باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان دشتستان با حضور مسئولین باشگاه و اصحاب رسانه برگزار شد.
در این نشست مدیرعامل و مسئول فنی به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند.
مدیرعامل باشگاه ستارگان دشتستان با بیان اینکه هدفمان صعود به لیگ برتر است گفت: در سال ۹۳ با دریافت مجوز فعالیت باشگاه در ابتدا با رشته والیبال شروع و سپس رشته های فوتسال هندبال بسکتبال هم به آن اضافه شدند.
وی اضافه کرد: با تشکیل هیئت مدیره 700 نفر ورزشکاران با ساماندهی خوبی که باشگاه ایجاد کرد به عضویت باشگاه در آمدند.
مهدی بهبهانی ساماندهی خوب ورزشکاران را از عوامل موثر در انتخاب رتبه برتر باشگاهی در سال ۹۶ عنوان کرد و ابرازداشت: با همکاری وتلاش دوستان به جاهای خوبی رسیده ایم و در همه رشته ها افتخارات خوبی کسب کرده ایم و امیدواریم در رشته هندبال با وجود بازیکنان خوبی که جذب شده اند به هدفمان که صعود به لیگ برتر است دست بیابیم.
وی با تاکید بر اینکه مجوز باشگاه در سال ۹۳ گرفته شده بیان داشت: در حال حاضر در همه رشته هایمان نظیر والیبال هندبال بسکتبال و فوتسال ورزشاران مشغول فعالیت هستند و مشکلی برای ادامه فعالیت وجود ندارد.
مدیرعامل باشگاه ستارگان دشتستان در پاسخ به سئوال خبرنگار دیارجنوب در خصوص استعدادیابی باشگاه در رشته ها و روشهای باشگاه برای جذب این استعدادها گفت: از همان سالهای ابتدایی برای استعدادیابی برنامه ریزیهای خوبی داشتیم و کودکان و نوجوانان را از سن ۶ سالگی برای فعالیت در رشته هایشان طبق مراحل علمی استعدادیابی و با آمادگی که مربیان ومسئولین استعدادیاب باشگاه از هر ورزشکار در نظر میگرفتند انتخاب و جذب میکردیم.
مهدی بهبهانی مشکلات مالی را از چالشهای بزرگ باشگاههای ورزشی عنوان کرد و بیان داشت: از مسئولین انتظار داریم که باشگاه را حمایت کنند تا بتوانیم به اهدافمان برسیم.
مدیرعامل باشگاه ستارگان دشتستان در این باره تاکید کرد: ورزشکارانی مثل امید سه کناری که با این سبک از ورزش با این نوع قرار داد به باشگاه می پیوندن و قرارداد را بدون هیچ چشم داشتی امضاء میکنند جای تقدیر و تشکر دارند.
مهدی بهبهانی در خصوص اختلافات هیئت هندبال عنوان داشت: همه ما زحمت کشان عرصه ورزش هستیم و چندین جلسه با هیئت هندبال داشته ایم و به نتایج خوبی هم رسیدیم ولی اختلاف سلیقه در هرجایی چیزی طبیعی است.
وی تصریح کرد: درب باشگاه بروی همه باز بوده هست و خواهد بود ما نیز از بدنه ورزرش این شهر جدا نیستیم از جنس ورزشیم واگر افتخاری کسب شود برای همه ما خواهد بود.
وی در جمع بندی سخنانش گفت: ضمن تشکر از شورا و شهرداری انتظار داریم اعتبارات تخصیص یافته به باشگاه را بزودی در اختیارمان قرار دهند.
مسئول فنی تیم هندبال باشگاه ستارگان دشتستان گفت: با جذب چند بازیکنان غیر بومی پستهایی که خالی بودند را پر کرده ایم و چند بازیکن ملی پوش از جمله امید سه کناری را در تیم جذب کرده ایم که بتوانیم برای اولین بار در تاریخ شهرمان به لیگ برتر هندبال صعود کنیم.
رضا عباسی در خصوص جذب امید سه کناری ابرازداشت: قرارداد این بازیکن سفید بوده و این نشان دهنده این است که دِین خود را به شهرستانش اِدا کرده است.
وی در خصوص وضعیت حریفان برای بازیهای این فصل گفت: اکثر حریفانمان با توج به وضعیت اقتصادی شهرشان اسپانسرهای خوبی دارند که مورد حمایت قرار میگیرند.
وی در خصوص اعتبارات تخصیص یافته به تیمهای ورزشی بیان داشت: باید از مسئولین پرسید چقدر از سرانه آلایندگی به شهر ما و از جمله به تیم های ورزشی اختصاص یافته است ؟
رضا عباسی در ادامه اذعان داشت: حق ما داده نشده یا شاید ما مطالبه گر خوبی نبوده ایم ولی انتظار داریم مسئولین از ورزش حمایت کنند.
امد سه کناری بازیکن ملی پوش هدبال باشگاه ستارگان دشتستان بیان داشت: چند سالی است که با باشگاه آشنایی دارم بسیار با نظم و سیستماتیک هستند و دلم میخواهد به باشگاه شهرم کمک کنم تا بتوانم هندبال شهرم را به جایگاه واقعیش در کشور برسانم.
وی اضافه کرد: هندبال برازجان از جمله رشته های ریشه دار و پرافتخار است که با توجه به استعدادهایی که در شهرستان وجود دارد اگر بتوانیم روی این رشته سرمایه گذاری کنیم هرساله میتوانیم چند بازیکن ملی پوش داشته باشیم.
رضا عباسی با بیان اینکه شعار امسال باشگاه ستارگان دشتستان - دشتستان یکصدا سفر به لیگ برتر است گفت: اولین بازی لیگ یک این هفته در سالن امام خمینی ره شهر برازجان میزبان تیم هیئت هندبال بوشهر خواهیم بود که امیدواریم با حمایت همشهریان نتیجه خوبی کسب کنیم.

nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1nashast setaregan 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group