سه شنبه 29 آبان 1397 | Tuesday 20 November 2018

امام جمعه برازجان با اشاره به اینکه مسئولین آب مردم را تامین کنند وفکری بحال گرانی قیمتها کنند گفت: مردم شیوه مصرف را اصلاح کنند و از ریخت و پاشها دوری کنند.

به گزارش دیارجنوب نماز عیدفطر با حضور باشکوه مردم ولایتمدار برازجان در استادیوم تختی برگزار شد.

امام جمعه برازجان در خطبه اول نماز عید فطرگفت: ماه رمضان میدان مسابقه بود کسانیکه بیشتر عبادت کردند و از محرمات ترک و تلاوت قران و نماز بجا آوردند امروز جایزه شان را از خداوند میگیرند.

وی اضافه کرد: خوشا بحال کسانیکه شبهای این ماه را به تجرۤد و بد بحال کسانیکه این ماه عافل بودتد و انرا از دست دادند.

حجت الاسلام حسن مصلح با بیان اینکه این روز بزرگ روز عید مسلمانان و روز دریافت جایزه است ابرازداشت: راهی که انبیا الهی برای رسیدن به کمال بزرگ پیمودند با عبادت بوده و حیات و سعادت و خوشی ما در توجه به خداوند است.

وی تاکیدکرد: امروز نطام جمهوری اسلامی در جهان به چند ویڙگی برجسته شده است اول دشمنی با دشمنان اسلام است دوم دفاع و حمایت از مظلومان سوم شهادت در راه آرمان های انقلاب  و چهارم پیروی واطاعت از ولی فقیه جمهوری اسلامی ایران را در جهان برجسته و ویژه کرده است و باعث شده که در مقابل همه تحریمها و فشارها بایستد.

امام جمعه برازجان در خطبه دوم نماز عید فطر گفت: همه مردم و مسئولین باید کمک وتلاش کنند تا مشکلات کم آبی را رفع کنند.

وی تصریح کرد: مسئولین آب مورد نیاز مردم را تامین کنند و مردم هم باید همراهی و همکاری کنند وشیوه مصرف را اصلاح کنند و از ریخت و پاشها دوری کنند تا بتوانیم از این مرحله گذر کنیم.

وی در خصوص نگرانی مردم از گرانی روزمره کالاها اذعان داشت: مردم ما همواره در اه انقلاب بوده اند و همه هزینه ها را در حفظ انقلاب پرداخت کرده اند ولی این گرانیهای سرسام اور به مردم فشار اورده و مسئولین باید چاره ای بیندیشند.

امام جمعه برازجان با بیان اینکه مسئولین اجازه ندهند ملت زجرکشیده و خون داده ایران به واسطه مشکلات معیشتی زجر وعذاب بکشند و شدمن راهی برای نفوذ و سوء استفاده از آنان پیداکند.

حجت الاسلام مصلح در پایان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر تقدیر و تشکر کرد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group