چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | Wednesday 24 April 2019

امام جمعه برازجان با اشاره به اینکه مسئولین آب مردم را تامین کنند وفکری بحال گرانی قیمتها کنند گفت: مردم شیوه مصرف را اصلاح کنند و از ریخت و پاشها دوری کنند.

به گزارش دیارجنوب نماز عیدفطر با حضور باشکوه مردم ولایتمدار برازجان در استادیوم تختی برگزار شد.

امام جمعه برازجان در خطبه اول نماز عید فطرگفت: ماه رمضان میدان مسابقه بود کسانیکه بیشتر عبادت کردند و از محرمات ترک و تلاوت قران و نماز بجا آوردند امروز جایزه شان را از خداوند میگیرند.

وی اضافه کرد: خوشا بحال کسانیکه شبهای این ماه را به تجرۤد و بد بحال کسانیکه این ماه عافل بودتد و انرا از دست دادند.

حجت الاسلام حسن مصلح با بیان اینکه این روز بزرگ روز عید مسلمانان و روز دریافت جایزه است ابرازداشت: راهی که انبیا الهی برای رسیدن به کمال بزرگ پیمودند با عبادت بوده و حیات و سعادت و خوشی ما در توجه به خداوند است.

وی تاکیدکرد: امروز نطام جمهوری اسلامی در جهان به چند ویڙگی برجسته شده است اول دشمنی با دشمنان اسلام است دوم دفاع و حمایت از مظلومان سوم شهادت در راه آرمان های انقلاب  و چهارم پیروی واطاعت از ولی فقیه جمهوری اسلامی ایران را در جهان برجسته و ویژه کرده است و باعث شده که در مقابل همه تحریمها و فشارها بایستد.

امام جمعه برازجان در خطبه دوم نماز عید فطر گفت: همه مردم و مسئولین باید کمک وتلاش کنند تا مشکلات کم آبی را رفع کنند.

وی تصریح کرد: مسئولین آب مورد نیاز مردم را تامین کنند و مردم هم باید همراهی و همکاری کنند وشیوه مصرف را اصلاح کنند و از ریخت و پاشها دوری کنند تا بتوانیم از این مرحله گذر کنیم.

وی در خصوص نگرانی مردم از گرانی روزمره کالاها اذعان داشت: مردم ما همواره در اه انقلاب بوده اند و همه هزینه ها را در حفظ انقلاب پرداخت کرده اند ولی این گرانیهای سرسام اور به مردم فشار اورده و مسئولین باید چاره ای بیندیشند.

امام جمعه برازجان با بیان اینکه مسئولین اجازه ندهند ملت زجرکشیده و خون داده ایران به واسطه مشکلات معیشتی زجر وعذاب بکشند و شدمن راهی برای نفوذ و سوء استفاده از آنان پیداکند.

حجت الاسلام مصلح در پایان از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر تقدیر و تشکر کرد.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group