چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

مراسم گرامیداشت شهدای حماسه مقاومت مجنون با حضور جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم در کانون فرهنگی و تربیتی کانون امام خمینی (ره) برازجان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب فرمانده سپاه امام صادق (ع) در این مراسم گفت: دشمن امروز جنگ اقتصادی بزرگی را بر علیه ما طراحی کرده است و تلاش دارد تا از درون انقلاب اسلامی و از راه مشکلاتی که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون وجود داشته است وارد شده و به اهداف شوم خود برسد.
سردار علی رزمجو تصریح کرد: شهدا به ما آموختند که هرگاه دشمن با عده و عده بیش تری وارد شد ما لازم است هوشیارتر از گذشته باشیم و با حفظ وحدت نقشه های دشمنان را خنثی کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت جوادالائمه (ع) دشتستان نیز در این مراسم از برگزاری بیش از 36 یادواره یادواره در سطح دشتستان در سال جاری خبر داد و گفت: این یادواره ها با محوریت اهداف شهدا برگزار می شود و تلاش داریم که 30 تا از عملیات های مختلف را در این یادواره ها برای مردم توضیح دهیم.
سرهنگ نعمت اله غلامپور اظهار کرد: شهدای ما برای حفاظت از کیان انقلاب اسلامی و ارزش های اسلامی به شهادت رسیدند و امروز ما وظیفه داریم که راه آن ها را ادامه بدهیم.
اجرای سرود توسط گروه سرود پایگاه مقاومت بسیج شهید باهنر برازجان، اجرای نمایش و شعرخوانی از دیگر برنامه های این مراسم گرامیداشت بود.

hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1hamase majnon 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group