پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

مراسم بزرگ کودکان عاشورایی در کانون امام خمینی(ره) برازجان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب این مراسم به همت اداره فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری برازجان برگزار شد.
شهردار برازجان در این مراسم اظهار داشت: باعث خرسندی است که مکتب امام حسین اینگونه در هر سنی از بزرگترها و کوچکترها گرفته همگی را به خودش جذب کرده وعزاداری میکنند.
وی اضافه کرد: مکتب امام حسین رسم شهادت -ایثارو فداکاری را به ما تعلیم می دهد.
وی تصریح کرد: همین مکتب باعث شد که مردم ما در هشت سال دفاع مقدس در هر سنی از آب و خاک میهن اسلامی دفاع کنند وبه دشمنان اجازه تصرف خاک کشور عزیزمان را ندادند.
مهندس محمدی بیان داشت:اجرای برنامه های فرهنگی در کنار دیگر برنامه هایمان همچنان در دستور کارمان قرار دارد و سعی میکنیم مطابق با هر مناسبتی همایش و برنامه های متفاوتی را برگزار کنیم.
وی در پایان از مهندس کوهکن و خانم دکتر ناهید اخلاقی که در برگزاری این مراسم تلاش وهمت بسیاری داشتند تقدیروتشکر کرد.
امام جمعه برازجان با بیان اینکه باید از برنامه های مکذهبی الگو بگیریم ابرازداشت: این مراسمات برای یادگیری و تقویت ایمان ، اخلاق ، خداشناسی و فداکاری است.
حجت الاسلام حسن مصلح راه سعادتمندی را در اجرای این برنامه ها عنوان کرد و گفت: راه سعادتمندی فرزندانمان در انتقال آموزه های دینی به آنهاست و یاد بگیرند در این برنامه ها نقش آفرینی کنند و از کودکی در ذهنشان نقش و راه امام حسین(ع) و عشق و محبت به آن نقش ببندد.
اجرای گروه سرود آل طه ، سنج و دمام زنی ، اجرای تئاتر ، مسابقه و اهداء جایزه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31

kodakan ashoraee 31

kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31

kodakan ashoraee 31

kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31ikodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31kodakan ashoraee 31

 

دیدگاه‌ها

#1 ناهید اخلاقی 1397-07-26 10:58
سپاس از همراهی خوب مجموعه ی دیار جنوب ، مستدام باشید

دیارجنوب: سپاسگزارم از لطفتان

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group