دوشنبه 1 بهمن 1397 | Monday 21 January 2019

مراسم افتتاحیه اولین دوره سمپوزیوم مربیان هندبال کشور با حضور برخی از مسئولان فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران در بوشهر برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب مراسم افتتاحیه این سمپوزیوم با حضور برخی از مسئولان فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران ،معاونت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر ،مسئولین هیات هندبال استان و جمعی از مربیان و اساتید هندبال کشور در سالن اجلاس اداره کل ورزش و جوانان واقع در هتل ورزش برگزار شد.

ریاست محترم هیات هندبال استان ضمن آموزش را از ارکان اصلی پیشرفت در هر رشته ورزشی نامید و اظهار داشت:برگزاری این دوره ها باعث پیشرفت جامعه مربیان هندبال کشور خواهد شد.

وی همچنین از فدراسیون هندبال ،هیات هندبال استان و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در برپایی و میزبانی این وره تقدیر و تشکر کرد.

رئیس کمیته مربیان فدراسیون هندبال ضمن تشکر از برگزار کنندگان این دوره ابرازداشت: این سمپوزیوم برگ زرینی در پیشرفت هرچه بهتر هندبال به خصوص جامعه مربیان این رشته است.

ریاحی در ادامه از اساتید برجسته حاضر در این رویداد مهم تقدیر و تشکر نمود.

کشتکار معاونت محترم اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر ضمن خیر مقدم به کلیه حاضرین و تشکر از ریاست فدراسیون هندبال و مسئولان این رشته و اساتید حاضر که استان بوشهر را به عنوان اولین مکان برای این سمپوزیوم انتخاب نمودند استان بوشهر و اداره کل ورزش و جوانان استان را پیشقدم در این زمینه دانست.

در ادامه این سمپوزیوم فعالیت خود را به طور رسمی با ارائه مقالات و کارگاه های آموزشی آغاز نمود.

samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1samopzion hanfbal 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group