پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

با حضور مردم و مسئولین شهرستان از تیم فوتسال نائب قهرمان کشوری آموزشگاه شهید چمران برازجان استقبال بعمل آمد.

به گزارش دیارجنوب با حضور مدیر آموزش و پرورش شهرستان و معاونین ،شهردار و معاونین ، دو تن از اعضاء شورای شهر برازجان مسئولین ورزشی شهرستان ، مردم و خانواده های ورزشکاران از تیم فوتسال اموزشگاه شهید چمران برازجان که در مسابقات فوتسال سی و پنجمین دوره المپیاد ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور نائب قهرمان شد استقبال بعمل آمد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ضمن ابراز خوشحالی از کسب این مقام توسط دانش آموزان اظهارداشت: مسابقات را که به میزبانی شهر تبریز برگزار میشد مداوم دنبال میکردم و از نتایج با خبر بودم.

وی با بیان اینکه امسال سال پرافتخاری در حوزه دانش اموزی بوده است اضافه کرد: ۸ تیم برتر از دشتستان به مرحله کشوری راه یافتند که تیم فوتسال شهید چمران با سرفرازی مقام نایب قهرنانی را کسب کرد.
لواسانی فرد مقام کسب شده را نتیجه زحمات دانش آموزان و خانواده هایشان توصیف کرد و ابرازداشت: به مسئولین ورزشی در آموزش و پرورش اعتماد کردم تا بتوانند ذخایر ورزشی خوبی را پرورش داده تا نتیجه آن ها این چنین شود و خوشحالم که به موفقیتهای فراوانی دست پیدا کرده ایم.

در این دوره از مسابقات تعداد 31 تیم در رشته فوتسال از اول مردادماه رقابت خود را در مرحله گروهی این مسابقات آغاز نمودند و با راهیابی تیم استان بوشهر و کرمانشاه این مسابقات در روز هفتم مردادماه با برگزاری مسابقه فینال به پایان رسید.

تیم مدرسه شهید چمران در این مسابقات در مرحله گروهی با تیم های خراسان شمالی،تبریز میزبان و شهرستان های تهران همگروه بود که پس از برگزاری مسابقات این مرحله به عنوان تیم اول از گروه خود صعود نمود.

تیم فوتسال دانش آموزان دشتستان به عنوان نماینده استان بوشهر در مرحله یک شانزدهم تیم زنجان، در مرحله یک هشتم تیم قزوین و در نیمه نهایی این مسابقات تیم دانش آموزان اردبیل را شکست داد و به فینال این مسابقات راه یافت.

esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1esteghbal chamran 1

/

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group