پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

با حضور مسئولین مراسم اختتامیه فستیوال درون باشگاهی والیبال باشگاه فرهنگی ورزشی ستارگان دشتستان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب در این فستیوال که نزدیک به 100 نفر از والیبالیست های این باشگاه حضور داشتند طی انجام مسابقات متعدد بین ورزشکاران این رشته تیم های برتر و نفرات برتر انتخاب شده و از آنان با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم جمعی از مسئولینی از جمله مهدی نیکنام و حاج محراب بنافی رییس و نائب رییس شورای شهربرازجان،مهندس محمدی شهردار برازجان،مهندس کوهکن رییس اداره فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری برازجان،عباس اسماعیلی رییس اتاق اصناف شهرستان دشتستان و عضو هیات مدیره باشگاه و مهندس وحید سه کناری دیگر عضوهیات مدیره باشگاه حضور داشتند.
مهدی نیکنام رییس شورای شهربرازجان در خصوص اهمیت نقش ورزش در سلامت جامعه سخن گفته و به نقش شورای شهر درهمراهی و بهبود این روند اشاره نمودند.
وی ورزش را دریچه ای به سوی سلامتی دانسته و ورزشکاران را به اخلاق و منش پهلوانی در ورزش دعوت نمودند.
در ادامه از مربی والیبال این باشگاه جناب آقای رهی به پاس تلاش های گسترده در برگزاری این فستیوال توسط مسئولین باشگاه تقدیر به عمل آمد.

festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1festival setargan 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group