پنجشنبه 1 اسفند 1398 | Thursday 20 February 2020

همزمان با برگزاری برنامه های هفته سلامت در بیمارستان شهید گنجی مانور اطفاء حریق و انجام آموزشهای لازم در خصوص شناخت حریق های مختلف و راه های مقابله با آنها به همکاران آموزش داده شد.

به گزارش دیارجنوب دکترنادر شکیب آزاد  اعلام کرد: آموزش اطفاء حریق از سری آموزشهای مدون کارکنان بوده و به منظور افزایش آگاهی کارکنان اداری و درمانی در خصوص شناخت وسایل خاموش کننده بزرگ و کوچک و نحوه عملی استفاده از آنها در حریق عملا اجرا شد .
رئیس بیمارستان شهید گنجی برازجان در ادامه اضافه کرد: این برنامه با همکاری و هماهنگی واحد تاسیسات بیمارستان و سازمان آتش نشانی شهرستان دشتستان برگزار شد .
مدیر آموزش سازمان آتش نشانی دشتستان افزود:کلیه افراد جامعه بایستی در خصوص حریق و نحوه مقابله با آن اطلاعات جامع و کاملی داشته باشند تا در موقع اضطراری بدون دلهره و اضطراب با اقدام به موقع مانع از بروز خسارت جبران ناپذیر جانی و مادی شوند .
شهرام آزاد پر اضافه نمود :با توجه به جایگاه ویژه بیمارستان و اهمیت حریق در بیمارستان لزوما همه همکاران و پرسنل شاغل در بیمارستان باید با انواع کلاس های مختلف آتش، آشنایی داشته و راههای مقابله با آنها را نیز دانسته و تمرین کنند .
شایان ذکر است :در پایان مانور با نظارت تیم آموزشی آتش نشانی تعدادی از پرسنل بصورت عملی با حریق مقابله نموده و آموزشهای لازم را فرا گرفتند./روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان

manovr atashneshani 1manovr atashneshani 1manovr atashneshani 1manovr atashneshani 1manovr atashneshani 1manovr atashneshani 1manovr atashneshani 1manovr atashneshani 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group