دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 | Monday 20 May 2019

نماينده مياندوآب در مجلس به ارائه توضيحاتي درباره پيامك توهين‌آميز به نمايندگان مجلس پرداخت و گفت: مرگ بر فكري كه پشت اين تخريب‌ها و تخطئه‌هاست.

به گزارش «دیارجنوب» به نقل از فارس، جهانبخش محبی‌نیا نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (دوشنبه) پارلمان در اخطاری قانونی با استناد اصل 22 قانون اساسی، اظهار داشت: سالیان سال است که در مجلس هستیم، به انواع مختلف نقد می‌کنند، تخطئه می‌کنند، در صدا و سیما مرگ بر مجلس می‌گویند، ما می‌گوییم اشکالی ندارد و از دستشان در رفته است.

وی افزود: کسانی که ادعای دموکراسی دینی و حفظ حقوق ملت را دارند، باید سعه صدر بیشتری داشته باشند، امروز پیامکی برای ما رسیده که در محتوای آن آمده است سلام، چه اردوگاه اشرف منافقان در عراق و چه مجلس شورای منافقین در تهران هیچ فرقی با هم ندارند، فقط به فکر خودتان و فتنه هستید.

محبی‌نیا خطاب به لاریجانی گفت: به دنبال این فکر تخطئه، ترور و خشونت است، کسی که مجلس شورای اسلامی را که امام آن را بر آمده از فریادهای الله‌اکبر می‌داند و مقام معظم رهبری بارها در ثبوت شأن مجلس جملات طلایی فرموده‌اند، به جای نقد کارشناسی و گلایه بگویند مجلس شورای منافقین و آن طرف معادله نیز بگویند اشرف منافقین، اگر دست آنها بر بیاید در این جا با «تی.ان.تی» عملیات کور و منافقانه انجام می‌دهند.

وی خطاب به لاریجانی گفت: به عنوان رئیس مجلس به وزیر اطلاعات دستور دهید که این شماره را پیدا و با آن برخورد کند، چرا که عدم کنترل این نگاه‌ها بدون شک فردا به انجام کدورت‌هایی است که غیرقابل کنترل است.

این نماینده مجلس سپس شماره را از پشت تریبون مجلس قرائت کرد و با بیان اینکه این شماره 09229731449 است، گفت: خواهش می‌کنم به وزارت اطلاعات دستور دهید که فرد یا جریان پشت این شماره را پیدا و به مردم معرفی کند، به نیابت از نمایندگان می‌گویم مرگ بر فکری که پشت این تخریب‌ها و تخطئه‌هاست، متأسفانه حاصل کار آنها پرورش نیروهایی است که جز بی‌ادبی و در نظر گرفتن قانون کار دیگری ندارند.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به این اخطار توضیح داد: وزارت اطلاعات این مورد را پیگیری می‌کند، این رفتار ناصحیح در کشور مشکل ایجاد کرده است، وزارت اطلاعات این شماره را بررسی می‌کند که چه کسی این حرف نادرست را زده است، شما توجه داشته باشید از کسانی که اخلاق کثیف سیاسی دارند این حرف‌ها را محل اعتنا قرار ندهند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group