جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

همایش پیاده روی و کوه پیمایی با حضور مردم و مسئولین روستای قراول خانه برگزار شد.

به گزارش ديارجنوب عصر روز پنجشنبه ٩٦/١١/٠٥ در ادامه جشنواره فرهنگي ورزشي نشاط اجتماعي دشتستان كه با همت و تلاش اداره ورزش و جوانان و با محوريت هييت ورزشهاي همگاني دشتستان در روستاي قراولخانه از بخش مركزي اين شهرستان همايش پياده روي خانوادگي به همراه بازيها و مسابقات متنوع ورزشي بين اقشار مختلف مردم اين روستا برگزار گرديد .

در اين برنامه پر نشاط كه با همراهي خانواده ها روبه رو شد و موجي از شادي و شور را در بين مردم اين ديار بوجود آورد و بارها لبخند را بر لبان شركت كنندگان به ارمغان آورد .

يوسف اطمينان رياست هیئت ورزشهاي همگاني و دبير جشنواره پيرامون اين برنامه اظهار داشت بنا به درخواست مردم اين روستا و با همكاري و مساعدت خانم فرهادی عضو شوراي اسلامي روستاي قراولخانه براي دومين هفته و با افتخار در خدمت مردم نجيب و شريف اين روستا بوديم و با تلاش همكاران گرانقدرم براي ساعاتي لبخند و شادي و شور را بين شركت كنندگان در اين برنامه ايجاد نموديم كه اين شور و نشاط باعث دلگرمي ما هم شد و خستگي برنامه هاي اين هفته را از تن ما بيرون كرد.
وی ادامه داد: در اين برنامه مسابقات مختلفي را بين افراد با سنين مختلف و جنسيت مرد و زن برگزار كرديم تا به تحرك و پويايي بيشتر اين عزيزان كمك نمايد .

اطمينان در مورد ديگر برنامه هاي اين جشنواره اشاره نمود كه اين طرح تا پايان اسفندماه در شهرها و روستاهاي دشتستان و به فراخور اقليم و توانمندي و شرايط جغرافيايي هر منطقه با بهره گيري از ظرفيت و پتانسيل هاي آن منطقه برنامه هاي متنوع و مفرح و با محوريت برنامه هاي خانوادگي و ورزشهاي همگاني را در دستور كار داريم.

مریم فرهادی عضو شورای اسلامی روستای قراول خانه ضمن تشکر از همکاری هیئت ورزشهاي همگاني و دبير جشنواره  اظهارداشت:" این برنامه به طبع در رویحه و نشاط مردم روستا تاثیر بسزایی خواهد داشت و همواره در مسیر بالا بردن نشاط مردم تلاش فراوانیخ واهم کرد.

وی افزود: در ادامه جشنواره ورزشي نشاط اجتماعي دشتستان و در دومین هفته با پیگیری هایی که با هیئت ورزش های همگانی انجام شد این همایش با برنامه های مختلفی برگزار شد.

مریم فرهادی در ادامه بیان داشت: کلاس های آموزشی خانواده ها در مقوله های مختلف تا کنون چندین نوبت در روستا برگزار شده که در ادامه در موارد مختلف اجتماعی وفرهنگی با مسئولین پیگیری خواهم کرد تا برگزار شد.

ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1ff 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group