شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

فرماندار دشتستان گفت: یکی از اموری که لازم در راستای برقراری عدالت جنسیتی و حقوق شهروندی انجام دهیم، افزایش سهم مدیریتی بانوان است.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی فرمانداری دشتستان، به مناسبت هفته عفاف و حجاب جلسه هم اندیشی فرماندار دشتستان با تعدادی از بانوان و مشاوران روسای ادارات و نهادها در امور بانوان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار دشتستان ضمن تبریک مناسبت سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر ، هفته عفاف و حجاب را گرامی داشت و گفت تکریم وجود و شخصیت والای زن در تمام ادیان الهی و فرهنگ های بشری در طول تاریخ و در همه مکان ها و جوامع مورد اهتمام و توجه بوده است.

دکتر ارسلان زارع خاطرنشان کرد: عفاف و حجاب یکی از شاخص های مهم اجتماعی و حقوق شهروندی در جامعه اسلامی ایران است.

فرماندار شهرستان دشتستان در بخشی دیگر از سخنان تصریح کرد: امروزه زبان هنر و ابزارهای فرهنگی و ورزشی برای انجام و اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی از جمله مفاهیم حقوق شهروندی و عفاف و حجاب مولفه های موثر و بی بدیلی هستند ، به همین سبب، توصیه می کنم سمن ها، ورزشکاران و هنرمندان با همکاری و مساعدت نهادهای مرتبط این برنامه ها را اجرا نمایند و در کنار هم برای تقویت باورهای عموم به ویژه نوجوانان به تکریم شخصیت و وجود دختر و زن و اصل عفاف و حجاب بکوشند.

دکتر زارع افزود: اعتقاد داریم که اگر بانوان ما شاداب تر و پویاتر زندگی کنند، تهدیدهای اجتماعی آنها کمتر خواهد شد.

فرماندار دشتستان در پایان سخنان اذعان داشت: ما در کنار همه مردان و زنان جامعه دشتستان بایستی کوشش کنیم تا زمینه عدالت جنسیتی و حقوق شهروندی را فراهم نماییم. یکی از اموری که لازم در راستای برقراری عدالت جنسیتی و حقوق شهروندی انجام دهیم، افزایش سهم مدیریتی بانوان است.

efaf dashtestan 1efaf dashtestan 1efaf dashtestan 1efaf dashtestan 1efaf dashtestan 1efaf dashtestan 1efaf dashtestan 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group