پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 | Thursday 25 April 2019

به همت مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهینی و فرهنگسرای ارشاد در برازجان نمایش موزیکال کودک گرگم و گله می برم بروی صحنه رفت.

پیکر شهید «علیرضا زیبرم» از شهدای دوران دفاع مقدس در جنوب تهران تشییع و در بهشت زهرا(س) به خاک سپرده شد.

هدیه تهرانی، به عنوان یکی از اعضای داوطلب سازمان هلال احمر ایران، در منطقه سیل‌زده استان گلستان حاضر شد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: بری لارسن بازیگر هالیوودی برای تجربه واقعی یک نقش مدت‌ها خود را بدون دسترسی به امکانات بیرونی، در اتاق زندانی کرد.

طاهره ایلاقی مادر دانش‌آموز شهید علی ایرانمنش جمعه دوم فروردین ۹۸ مصادف با سالروز رحلت حضرت زینب کبری (س) دار فانی را وداع گفت.

کنسرت سیروان خسروی در واپسین روز‌های زمستان ۱۳۹۷ در سالن همایش ایرانیان در تهران اجرا شد.

ساعت پخش سریال‌های نوروزی شبکه‌ها مشخص شد. بر این اساس در ایام نوروز شبکه سه هر روز اولین سریال را پخش می‌کند و آخرین سریال از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود.

چند روز قبل انتشار فیلم خواستگاری پسری جوان از دختر مورد علاقه‌اش در یکی از مراکز خرید شهر اراک و مقابل چشم افراد حاضر در محل با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد.

جولین مور در یک برنامه تلویزیونی اعتراف کرد که به میل خودش از فیلم «اصلا می‌توانی مرا ببخشی؟» جدا نشده و در حقیقت از این پروژه موفق سینمایی اخراج شده است.

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ به شهروندان هشدار داد که باتوجه به شلوغی مراکز خرید در روزهای پایانی سال هنگام استفاده از کارت بانکی دقت بیشتری داشته باشند و حتماً رمز کارت بانکی خود را شخصاً وارد کنند.

«انسان امروزی را به گونه‌ای می‌بینم که در راهی ناسرانجام است و هر روز نیز تنهاتر می‌شود و بی هیچ مقصدی همراه با غم و اندوه که بخش عمده‌ای از زندگی اوست، سختی راه را به دوش می‌کشد. با این حال در این شرایط هنرمندی موفق است که بتواند غم و اندوه خود را به گونه‌ای در آثار نشان دهد که کار خود را به اثری موفق تبدیل کند.»

استان بوشهر

Template Design:Dima Group