سه شنبه 29 آبان 1397 | Tuesday 20 November 2018

در حالی که در مراحل صدور حکم نبی‌اله دهقانی برای شهردار مرکز استان بوشهر اشکالاتی ایجاد شده که با رای اکثریت اعضاء شورای شهر، هم اینک پرونده در شورای حل اختلاف مرکزی منتظر تصمیم‌گیری نهایی است، شنیده شده که گزینه جدیدی بر روی میز شورای شهر بوشهر قرار گرفته است.

به گزارش دیارجنوب، در حالی که در مراحل صدور حکم نبی‌اله دهقانی برای شهردار مرکز استان بوشهر اشکالاتی ایجاد شده که با رای اکثریت اعضاء شورای شهر، هم اینک پرونده در شورای حل اختلاف مرکزی منتظر تصمیم‌گیری نهایی است، شنیده شده که گزینه جدیدی بر روی میز شورای شهر بوشهر برای این سمت قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، جدیدترین گزینه، فرماندار کنونی دشتستان است که اگر چه دولتی‌ها تمایل داشتند در فرمانداری شهرستان بوشهر از وی استفاده کنند اما هم اکنون به این نتیجه رسیده که شهرداری بندر بوشهر را به وی واگذار شود.

خارج از تحلیل کارکرد مثبت یا منفی ارسلان زارع در طی بیش از چهار سال زمامداری فرمانداری شهرستان دشتستان، به نظر می‌رسد در شرایط کنونی چندان رغبتی از سوی استانداری برای انتصاب وی در مجموعه فرمانداری و استانداری وجود ندارد و دو نفر از مدیران ارشد زیرمجموعه استانداری به دنبال گماشتن وی در شهرداری بندر بوشهر هستند.

 باید منتظر ماند تا مشخص شود تا چه میزان این تغییرات عملیاتی می‌شود./فارس

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group