چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 | Wednesday 24 April 2019

در حالی که در مراحل صدور حکم نبی‌اله دهقانی برای شهردار مرکز استان بوشهر اشکالاتی ایجاد شده که با رای اکثریت اعضاء شورای شهر، هم اینک پرونده در شورای حل اختلاف مرکزی منتظر تصمیم‌گیری نهایی است، شنیده شده که گزینه جدیدی بر روی میز شورای شهر بوشهر قرار گرفته است.

به گزارش دیارجنوب، در حالی که در مراحل صدور حکم نبی‌اله دهقانی برای شهردار مرکز استان بوشهر اشکالاتی ایجاد شده که با رای اکثریت اعضاء شورای شهر، هم اینک پرونده در شورای حل اختلاف مرکزی منتظر تصمیم‌گیری نهایی است، شنیده شده که گزینه جدیدی بر روی میز شورای شهر بوشهر برای این سمت قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، جدیدترین گزینه، فرماندار کنونی دشتستان است که اگر چه دولتی‌ها تمایل داشتند در فرمانداری شهرستان بوشهر از وی استفاده کنند اما هم اکنون به این نتیجه رسیده که شهرداری بندر بوشهر را به وی واگذار شود.

خارج از تحلیل کارکرد مثبت یا منفی ارسلان زارع در طی بیش از چهار سال زمامداری فرمانداری شهرستان دشتستان، به نظر می‌رسد در شرایط کنونی چندان رغبتی از سوی استانداری برای انتصاب وی در مجموعه فرمانداری و استانداری وجود ندارد و دو نفر از مدیران ارشد زیرمجموعه استانداری به دنبال گماشتن وی در شهرداری بندر بوشهر هستند.

 باید منتظر ماند تا مشخص شود تا چه میزان این تغییرات عملیاتی می‌شود./فارس

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group