چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

مسئول بسیج اصناف استان بوشهر ضمن تشریح برنامه های هسفته بسیج اصناف گفت : پنج هزار کسبه در استان عضو بسیج اصناف هستند.

به گزارش دیارجنوب نشست خبری مسئول بسیج اصناف و رییس اتاق اصناف استان بوشهر بمناسبت فرا رسیدن هفته بسیج اصناف برگزار شد.
عابدین غریبی ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت گرامیداشت هفته بسیج اصناف اظهار داشت:هر ساله از ۲۹مرداد تا ۴شهریور بنام هفته بسیج اصناف نامگذاری شده که برنامه های مختلفی در سطح استان برگزار خواهد شد.
وی در تشریح برنامه های هفته بسیج اصناف اضافه کرد: تمدن سازی، نماز اول وقت، فرهنگ ایثار و شهادت، نقش بانوان و عفاف در بازاررا عنوان نمود.
وی از برگزاری همایش بزرگ روز بسیج اصناف خبر داد و تاکیدکرد: این همایش روز یکشنبه در کانون امام خمینی(ره) برازجان با حضور همه مسئولین بسیج اصناف و روسای اتاق اصناف در استان برگزار میشود.
رییس اتاق اصناف استان بوشهر در خصوص واحدهای بدون پروانه کسب اظهار داشت: در بوشهر هشت هزار و ۵۰۰ واحد صنفی در حال فعالیت هستند که 900 واحد آن بدون پروانه کسب بوده اند که اغلب در حال گرفتن آن هستند.
مصطفی گراشی در مورد گرانی و کنترل بازار ابراز داشت: بازرسان اتاق و سازمان صنعت معدن وتجارت در گروه بندی و شیفت های متعدد بصورت روزانه بازار را رصد میکنند و در صورت مشاهده هر گونه متخلفی پرونده آن تشکیل خواهد شد و همشهریان میتوانند درصورت مشاهده هرگونه تخلفی با سامانه 124 سازمان صنعت معدن وتجارت تماس بگیرند.
گراشی استان بوشهررا بین ۱۴ استان گران کشور عنوان کرد و بیان داشت: افزایش کرایه واحدهای صنفی وابسته به ادارات مهمترین دلیل گرانی در بوشهر است.
وی دو اداره تبلیغات و اوقاف را از بیشترین اداراتی عنوان کرد که واحدهای صنفی در اختیار دارند تصریح کرد:۴۰ درصد مغازه های شهر بوشهر مربطو به سازمان اوقاف هستند که در صورت کاهش قیمت ها سهم بسزایی در کاهش قیمت خواهد داشت.
رییس اتاق اصناف استان بوشهر همیاری و همکاری مسئولان در انتقال صنوف آلاینده و مزاحم شهری به شهرک های صنعتی را در رسیدن به این مهم موثر دانست که زیرسانختهای آن مهیا شده است.

nashast basij asnaf 1nashast basij asnaf 1nashast basij asnaf 1nashast basij asnaf 1nashast basij asnaf 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group