يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 | Sunday 19 May 2019

شهردار برازجان گفت: فضاهای سبز و پارکها به عنوان یکی از مبانی اصلی توسعه‌ی شهری همواره دارای جایگاه ویژه‌ای در افزایش شادی و نشاط اجتماعی شهروندان هستند و این فضاها را باید پناهگاه آرامش خانواده‌ها و منبع شادی و تخلیه‌ی هیجانات کودکان و نوجوانان دانست.

به گزارش دیارجنوب شهردار برازجان اظهارداشت: تردیدی نیست که استفاده از طرحهای نشاط آور در طراحی و ساخت پارکها و فضاهای سبز می‌تواند نقش غیرقابل انکاری در بهبود کیفیت زندگی شهری ایفا نماید.
وی اضافه کرد: در شهر برازجان نیز پارکها بعنوان تفرجگاه‌های مهم شهری، محل حضور خانواده و گذران ساعاتی فرح‌بخش به شمار می‌رود و همواره مورد توجه خانواده‌ها قرار داشته است.

محمدی با بیان اینکه رویکرد شهرداری برازجان مبنی بر استفاده بهینه از فضای پارکهاست ابرازداشت:طرح اصلاح آبنمای این پارک با هدف بهینه‌سازی این فضا در دستور کار قرار گرفت و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
وی تصریح کرد : فرسودگی و بلااستفاده بودن آبنمای پارک لاله که بخشی از فضای این پارک را اشغال کرده بود ما را بر آن داشت تا جهت استفاده بهتر از این فضا، طرح اصلاح آن را در دستور کار قرار دهیم و پس از انجام کارهای کارشناسی نسبت به آغاز عملیات تخریب حوض فرسوده‌ی پارک اقدام لازم صورت پذیرفت.
شهردار برازجان در خصوصی جایگزین آبنمای پارک گفت: در حوزه معاونت های عمرانی و اجرایی ، طرح زیبای آبنمای ماتریسی در این مکان در دست اجراست که امیدواریم با توجه به مختصات طرح مورد نظر، این مکان به یکی از نقاط زیبای فضاهای تفریحی شهر تبدیل شود و مورد توجه کودکان و نوجوانان عزیزمان قرار بگیرد تا بتواند نقش موثری در افزایش نشاط و شادی این عزیزان ایفا نماید.

پارک لاله واقع در ابتدای بلوار آزادی نیز یکی از پارکهای برازجان است که بخاطر نوع طراحی و موقعیت جغرافیایی آن با استقبال گسترده شهروندان همراه بوده و ساعات پر ترددی را در طول روز تجربه میکند.

park laleh 1park laleh 1park laleh 1park laleh 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group