جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: عمليات تكميلی قطعه ٣ از باند دوم بزرگراه جم به فيروز آباد استان فارس به طول ٣١ كيلومتر كه به دست فراموشی سپرده شده بود پس از ١٠ سال با اعتباری ٧٥٠ ميليارد ريالی مجددا شروع به ساخت می شود.

به گزارش دیارجنوب، سکینه الماسی پیش از ظهر امروز در نشست با مسئولین شرکت آباد راهان پارس اظهار داشت: دو جاده جم به فیروزآباد و جم به پالایشگاه فجر که فراموش شده بودند به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

نماینده مردم شهرستان های جم، دیر، کنگان و عسلویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عملیات تکمیلی قطعه ٣ از باند دوم بزرگراه جم به فیروز آباد استان فارس به طول ٣١ کیلومتر که به دست فراموشی سپرده شده بود پس از ١٠ سال با اعتباری ٧٥٠ میلیارد ریالی مجددا شروع به ساخت می شود.
وی افزود: همزمان با این پروژه، قطعه دوم جاده جم به پالایشگاه که به جاده مرگ معروف است با رایزنی های انجام شده، به طول تقریبی ٢٠ کیلومتر از محل اعتبارات نفت با بودجه ای ٦٠٠ میلیارد ریالی شروع به کار خواهد کرد.
الماسی تاکید کرد: قطعه اول این جاده از جم تا بابامبارکی به طول ٤ کیلومتر و ٧٠٠ متر با اعتباری بالغ بر ٢٢٠ میلیارد ریالی به اتمام رسیده است.
وی یادآور شد: این دو پروژه به کارفرمایی وزارت راه و ترابری و پیمانکاری شرکت آباد راهان پارس اجرایی می شود و شرکت مذکور در حال حاضر درپی تجهیز کارگاه است و به زودی فعالیت خود را آغاز می کند./فارس

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group