شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر گفت: اثربخشی شورای هماهنگی روابط عمومی ها در مسائل و موضوع های مختلف مرتبط به توسعه این استان مطلوب است.

به گزارش دیارجنوب به نقل از ایرنا، اسماعیل کاظمی روز چهارشنبه در نشست کمیته های امور اجرایی و فرهنگی شورای هماهنگی روابط عمومی استانداری بوشهر افزود: پس از تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی، کمیته‌های پنجگانه شامل امور اجرایی، فرهنگی و شعار سال، تبلیغات و اطلاع رسانی، آموزش و ارزیابی عملکرد نیز تشکیل و دبیران این کمیته ها نیز با نظر اعضا هر کمیته انتخاب شدند.
وی بیان کرد: شاخص ترین هدف شورای هماهنگی روابط عمومی های استان بوشهر، هماهنگی و همکاری روابط عمومی ها در مسائل مختلف توسعه ای این استان است.
کاظمی یاد آور شد: شورای هماهنگی روابط عمومی در صورتی موفق خواهد بود که کمیته های زیر مجموعه آن موفق عمل و خوراک لازم و مصوبه های خوبی را برای شورا تهیه کنند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری بوشهر افزود: برای انعکاس مطلوب خدمات دولت و پاسخگویی شایسته به مردم، روابط عمومی ها باید از نظر نیروی انسانی و تجهیزاتی تقویت شوند.
کاظمی با اشاره به اجرای پروژه های مهم عمرانی در استان بوشهر گفت: با توجه به اهمیت امر اطلاع رسانی، وجود پیوست رسانه‌ای برای پروژه‌های عمرانی در استان بوشهر ضروری است.

shora ravabet 1


وی اظهار داشت: دولت شبانه روز در مورد مسائل و مشکلات مردم برنامه‌ریزی و تلاش دارد و روابط عمومی ها یک فرصت ایده‌آل برای انعکاس تلاش های شبانه روزی دولت هستند.

shora ravabet 1


در این نشست با تصویب اعضا، روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر به عنوان دبیر کمیته فرهنگی، شعار سال و چهلمین سال پیروزی انقلاب و روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان نیز به عنوان دبیر کمیته اجرایی شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر انتخاب شدند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group