جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

دیارجنوب: با حضور مسئولین نشست شورای اداری شهرستان دشتستان برگزار شد.


به گزارش دیارجنوب نشست شورای اداری شهرستان دشتستان با حضور فرماندار و معاونین ، نماینده مردم دشتستان در مجلس ، شهرداران، بخشداران ،روسای ادارات و مدیرکل و معاون دیوان محاسبات و مام جمعه برازجان برگزار شد.

فرماندار دشتستان ضمن بیان در پیش بودن برنامه های دهه فجر اظهارداشت: مردم کشور ایران اسلامی امسال بیشتر از هر سال در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حضور پیدا میکنند ووفاداری خود به نظام جمهوری اسلامی را به همه جهانیان نشان میدهند.

ارسلان زارع از مسئولین ادارات خواست تا ضمن سرلوحه قراردادن تکریم ارباب رجوع و حرمت مردم در کارهای خود، تمهیدات لازم برای حضورباشکوه مردم در راهپیمایی را ببینند.

امام جمعه برازجان ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ایام شهادت بانوفاطمه زهرا(س) در خصوص مشکلات کشور ایران در دوران طاغوت و کمبود امکانات صحبتهایی ایراد نمود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ابرازداشت: با جلساتی که با نمایندگان استان داشتیم پیشنهاد دادمکه مبلغ 103 میلیارتومان را به راه آهن استان اختصاص دهند که برای توسعه استان و زیرساخت کار اررشمندی است.

سعادت بیان داشت: باید از کارهای تبلیغاتی بپرهیزیم و به منافع مردم رسیدگی کینم که برای آیندگان نفعی داشته باشد.

وی تاکید کرد: همه میدران شهرستان در جهت حل مشکلات مردم قدم بردارند.

نماینده مردم دشتستان در آخر از کاهش اعتبارات عمرانی در سال آنیده شهرستان خبرداد.

سیدیعقوب حسنیی مدیرکل دیوان محاسبات استان بوشهر در خصوص بازرسی از ادارات و محاسبات آنها توضیحاتی به روسای ادارات عنوان نمود.

fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1fr 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group