چهارشنبه 15 مرداد 1399 | Wednesday 5 August 2020

شهردار برازجان از بازگشت شور و هیجان در بوستان آزادی و احداث اولین زیپ لاین استانی در شهر برازجان خبر داد.

به گزارش دیارجنوب، شهردار برازجان در گفتگویی اظهار داشت: شهر زیبایمان برازجان در طول تاریخ همواره یکی از سکونت گاه های مهم مناطق شمالی خلیج فارس بوده و بخاطر موقعیت ویژه‌اش همواره از رونق خاصی برخوردار بوده است.
وی افزود: مردم نجیب و مهربان برازجان همیشه نقش پررنگی در حراست از خاک پاک ایران در مرزهای خلیج تا ابد فارس داشته اند. چنین مردمانی شایسته‌ی بهترین خدمت ها هستند و تا سرحد توان باید برای رفاه و آسایش آنها تلاش کرد. بر همین اساس ما و مجموعه‌ی همکارانمان که در شهرداری برازجان افتخار خدمت به همشهریان عزیزمان را یافته‌ایم تلاش می کنیم در حد توان مجموعه‌ی شهرداری، خدمتی شایسته به شهروندان عزیز برازجانی ارائه کنیم و طرح باز زنده سازی و احیای بوستان آزادی به عنوان پارک قدیمی شهر نیز در همین راستاست.
محمدحسن محمدی بیان داشت: در این طرح بنا داریم پارک قدیمی شهر که مدتهاست تقریبا از چرخه‌ی خدمت به شهروندان خارج شده را احیا کرده، آن را به مکان مناسبی برای تفریح و گذران اوقات فراغت شهروندان و گردشگران تبدیل کنیم. در این طرح، فضای سبز و تفریحی این پارک دستخوش تغییرات اساسی خواهد شد و با شکل و شمایلی جدید و زیبا به بهره‌برداری خواهد رسید.

shahrdar boostane azadi ziplain borazjan 1

مهندس محمدی در خصوص شهربازی این پارک گفت: شهربازی این پارک نیز متاسفانه مدتهاست که از رونق افتاده است. در این طرح به حول و قوه‌ی الهی نسبت به تجهیز و بهینه‌سازی شهربازی نیز اقدام خواهد شد تا دوباره شاهد شور و هیجان و هلهله‌ی شادی کودکانمان در این شهربازی باشیم.

shahrdar boostane azadi ziplain borazjan 1

شهردار برازجان در پایان این گفتگو از یک اتفاق جدید و جذاب در پارک خبر داد و گفت: در راستای احیای بوستان آزادی، طرح احداث زیپ‌لاین که یک بازی بسیار مفرح‌ و هیجان‌انگیز است نیز در حال اجراست که امید می‌رود شور و هیجان خاصی به این پارک ببخشد.

shahrdar boostane azadi ziplain borazjan 1

محمدحسن محمدی درخصوص مشخصات این طرح گفت: پروژه‌ی احداث زیپ‌لاین برای نخستین بار در استان بوشهر در شهر برازجان اتفاق می‌افتد و مورد مشابه آن نه تنها در استان بوشهر اجرا نشده بلکه از برخی جنبه‌ها در منطقه‌ی جنوب کشور نیز منحصر به فرد است چرا که موارد مشابه موجود در شهر شیراز از دو لاین برخوردارند اما پروژه‌ی زیپ‌لاین برازجان در سه لاین موازی طراحی شده و در حال اجراست.

shahrdar boostane azadi ziplain borazjan 1

شهردار برازجان در خصوص زمان اجرای این پروژه بیان داشت: بخش مهمی از فاز اجرایی این طرح به انجام رسیده و عملیات پایه‌گذاری و نصب خطوط نیز انجام شده است. با وجود حساسیتی که نسبت به ایمن‌سازی طرح احساس می کردیم عملیات تست اولیه‌ی ایمنی طرح نیز به انجام رسیده است.

وی اضافه کرد: با روندی که در پیشبرد برنامه‌ها داریم امیدواریم به زودی مراحل پایانی اجرایی طرح و دریافت گواهی‌های استاندارد نیز به سرانجام برسد و این خدمت کوچک مورد توجه و رضایت شهروندان عزیز برازجانی قرار بگیرد.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group