سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 | Tuesday 23 April 2019

روز پنجشنبه سردار محمدرضا نقدی سخنانی را مطرح کرد که بازتاب‌های زیادی در فضای رسانه‌ای داشت.

امسال به دليل رعايت مسائل ايمني دسترسي به سكوها مسدود شده و به همين دليل در اين جايگاه كه امكان حضور همه مردم در آن فراهم است حاضر شدم.

انباشتی از دوازده سال توطئه و پرونده‌سازی هسته‌ای علیه ایران، از بیش از٥٠ گزارش دو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تا ١٢ قطعنامه شورای حکام آژانس علیه ایران و ٦ قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد تحت فصل هفتم منشور ملل متحد، با برجام دود شدند و به هوا رفتند.

پس از استعفای نوبخت از سخنگویی دولت گمانه زنی‌ها بر این باور بود که روحانی در کوتاه‌ترین زمان و حتی در اولین جلسه هیأت وزیران جایگزین وی را معرفی می‌کند اما تا به این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است.

یک مرجع تقلید شیعه گفت: امروزه مداحی نسبت به سابق گسترده‌تر شده است؛ به همین دلیل باید مراقبت‌های ویژه‌ای در این خصوص صورت گیرد و نباید به نام مداحی، کارهای سیاسی و جناحی کرد.

کرباسچی «ماه عسل با روحانی» را انکار کرد: ما از اول منتقد دولت بودیم!

رهبر معظم انقلاب در تیر ماه ۱۳۹۷ در دیدار هیئت دولت، با انتقاد از گره‌زدن مشکلات اقتصادی کشور به اموری که خارج از اختیار کشور خودمان است مانند برجام و بسته اروپایی چنین کاری را خلاف منافع کشور دانستند.

نماينده مياندوآب در مجلس به ارائه توضيحاتي درباره پيامك توهين‌آميز به نمايندگان مجلس پرداخت و گفت: مرگ بر فكري كه پشت اين تخريب‌ها و تخطئه‌هاست.

خیابان‌های شهر برازجان در چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی، میزبان حضور پرشور مردم انقلابی است.

مهندس محمدی شهردار برازجان بمناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) پیام تسلیتی صادر کرد.

عادل دهدشتی در مراسم معارفه بخشدار مرکزی شهرستان عسلویه با اشاره به نقش ویژه جوانان در گره گشایی از مشکلات در حوزه های مختلف، گفت: جوانان می توانند با تکیه بر انرژی جوانی و با بکارگیری ایده های نو و خلاقانه، بسیاری از معضلاتی را که امروز در سطوح مختلف با آن روبرو هستیم، حل کنند.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group