پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 | Thursday 25 April 2019

21 نفر در حادثه برخورد نفتکش با اتوبوس مسافربری درمحور کاشان-نطنز کشته شدند.

یک مرد هندی ۴۶ ساله به نام سوریندر شارما دچار بیماری ژنتیکی است که از پدر خود به ارث برده است، بیماری به نام نوروفیبروماتوز که از ۲۰ سالگی گریبان او را گرفت و اکنون به خاطر آن تمام بدنش از تومور‌های مشمئز کننده‌ای پوشیده شده است.

دختر بچه‌ای که به‌دلیل بیماری و به تشخیص پزشک باید در بیمارستان بستری می‌شد وقتی از سوی یکی از بیمارستان‌های دولتی پذیرش نشد در کمتر از 24 ساعت جان باخت.

رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی امسال بیش از 11200 بیمار به بخش اورژانس سرپایی بیمارستان شهید گنجی مراجعه و مورد مداوا قرار گرفتند.

در جریان بررسی بودجه ۹۸ توسط مجلس حجت الاسلام عبدالحمید خدری، ونماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم پس از نطق گلمرادی، نماینده بندرماهشهر در مخالفت با حذف ردیفی از بودجه اعتراض فراوان کرد که با ایست قلبی موقت مواجه شد و با تلاش پزشکان مجلس و بیمارستان هم اکنون در بخش ccu بستری است.

زنگ آغاز به کار سومین مدرسه زمستانه فناوری‌های سلول‌های بنیادی و اولین مدرسه زمستانه فناوری‌های نوین پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر با حضور دانش آموزان مدارس نواخته شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر از استقرار تیم درمانی خیریه نورآوران سلامت و خدمات‌دهی رایگان تیم‌های تخصصی چشم‌پزشکی و دندانپزشکی در دشتستان خبر داد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group